Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2, działka nr 18/21
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu (działka 18/21, 0,1006 ha). Jest to przetarg ustny nieograniczony. W treści strony widnieje również tytuł innego przetargu (budowlanego w Pławnej), który jest prawdopodobnie błędem publikacyjnym lub linkiem do innego dokumentu, jednak nagłówek i opis odnoszą się do sprzedaży działki. Brak załączników z regulaminem.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/21 o powierzchni 0,1006 ha.
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Ogłoszenie i regulamin.
1009.89
KB
Pobierz
Ogłoszenie o wyniku
294.84
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
18 lutego 2022 08:47
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
444
29 marca 2022 11:53
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [18221.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 lutego 2022 08:47
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [1822.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 lutego 2022 08:47
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 18/21 o powierzchni 0,1006 ha w Lubomierzu.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie i regulamin.1009.89KBpdfPobierzpdf
- Ogłoszenie o wyniku294.84KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.