Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Lubomierz, obręb 2
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie dotyczy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego dwóch działek niezabudowanych w Lubomierzu (obręb 2, dz. 18/20 i 18/22). Jest to przetarg ustny nieograniczony. Dokumentacja dostępna w BIP. Termin składania ofert nie został podany w treści strony.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/20 o powierzchni 0,0933 ha.

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/22 o powierzchni 0,1023 ha.

Ogłoszenie i regulamin.

1010.57

KB

pdf

Pobierz

Ogłoszenie o wyniku

307.73

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

18 lutego 2022 08:45

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Monika Gaweł

Ilość wyświetleń:

395

05 kwietnia 2022 10:26

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc02523720220405083124.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 marca 2022 11:52

(

Monika Gaweł

) - Usunięcie załącznika [18221.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 marca 2022 11:46

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [18221.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

18 lutego 2022 08:46

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [1821.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

18 lutego 2022 08:45

(

Monika Gaweł

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu

    Przetarg na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego dwóch działek w Lubomierzu (dz. 18/20 i 18/22).

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne