Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego dwóch działek niezabudowanych w Lubomierzu (obręb 2, dz. 18/19 i 18/21). Jest to przetarg ustny nieograniczony. Dokumentacja została opublikowana w lutym 2022 r., a wynik ogłoszono w marcu 2022 r. Przedmiotem jest zbycie praw majątkowych do gruntów.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/19 o powierzchni 0,0956 ha.
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/21 o powierzchni 0,1006 ha.
Ogłoszenie i regulamin.
1013.24
KB
Pobierz
Ogłoszenie o wyniku
294.31
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
18 lutego 2022 08:39
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
314
29 marca 2022 11:46
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [18201.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 lutego 2022 08:40
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [1820.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 lutego 2022 08:39
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu
Zbycie prawa użytkowania wieczystego dwóch działek w Lubomierzu (dz. 18/19 i 18/21) w postępowaniu przetargowym.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie i regulamin.1013.24KBpdfPobierzpdf
- Ogłoszenie o wyniku294.31KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.