Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2, działka nr 18/20
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający ogłasza przetarg ustny nieograniczony w sprawie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu (działka 18/20, obręb 2, pow. 0,0933 ha). Postępowanie dotyczy wyłącznie sprzedaży prawa, a nie robót budowlanych. Termin składania ofert i regulamin znajdują się w załączniku (brak treści w tekście źródłowym).
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/20 o powierzchni 0,0933 ha.
Ogłoszenie i regulamin.
1007.14
KB
Pobierz
Ogłoszenie o wyniku
291.54
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
18 lutego 2022 08:31
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
358
29 marca 2022 11:42
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [18191.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 lutego 2022 08:35
(
Monika Gaweł
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 lutego 2022 08:32
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [1819.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
18 lutego 2022 08:31
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 18/20 w Lubomierzu (obręb 2, pow. 0,0933 ha).
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie i regulamin.1007.14KBpdfPobierzpdf
- Ogłoszenie o wyniku291.54KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.