Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2, działka nr 18/19
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego działki w Lubomierzu (obręb 2, dz. 18/19, 0,0956 ha). Tryb: ustny nieograniczony (art. 275 pkt 1 Pzp). Zamówienie zostało unieważnione (plik uniewaznienie.pdf dodany 15.02.2022). Nie jest to zamówienie na roboty budowlane ani dostawy/usługi w rozumieniu Pzp, lecz zbycie prawa rzeczowego.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
Plan zamówień na 2022r. nr 2
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/19 o powierzchni 0,0956 ha.
link do dokumentacji:
[link dostępny w aplikacji]
Uwaga: Przedmiar w formacie prd dostępny na wniosek. Wniosek nalezy złożyc na adres [adres e-mail dostępny w aplikacji]
ogłoszenie o zamówieniu
95.89
KB
Pobierz
SIWZ na BIP
398.85
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
29.14
KB
docx
Pobierz
Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Pławna BIP
338.29
KB
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
15.85
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
36.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz robót
28.24
KB
docx
Pobierz
Załącznik 9 wykaz osób
28.01
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
15.87
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.64
KB
docx
Pobierz
Zal 12 karta gwarancyjna
25.36
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania
28.19
KB
docx
Pobierz
przedmiar robót
1.39
MB
Pobierz
decyzja- pozwolenie budowlane
1.02
MB
Pobierz
Gmina warunki tauron
14.57
MB
Pobierz
odpowiedzi jakie były przy poprzednim postepowaniu - są wiążące
159.41
KB
Pobierz
link do dokumentacji
12.04
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
120.26
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
166.08
KB
Pobierz
unieważnienie
129.73
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 stycznia 2022 10:07
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
483
15 lutego 2022 15:01
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 lutego 2022 14:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 lutego 2022 12:59
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
28 stycznia 2022 12:32
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 12:32
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [link_do_dokumentacji.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:43
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:42
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [gmina_warunki_tauron.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [decyzja_pozwolenie_budowlane.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kosztorys_slepy_z_zestawieniem_materialow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:40
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_plawna_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_na_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 stycznia 2022 10:07
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej
Zbycie prawa użytkowania wieczystego działki o pow. 0,0956 ha w Lubomierzu.
Dokumenty (22)
- ogłoszenie o zamówieniu95.89KBpdfPobierzpdf
- SIWZ na BIP398.85KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty29.14KBdocxPobierzdocx
- Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Pławna BIP338.29KBpdfPobierzpdf
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców15.85KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania36.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz robót28.24KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 9 wykaz osób28.01KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 oddanie zasobów15.87KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.64KBdocxPobierzdocx
- Zal 12 karta gwarancyjna25.36KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania28.19KBdocxPobierzdocx
- przedmiar robót1.39MBpdfPobierzpdf
- decyzja- pozwolenie budowlane1.02MBpdfPobierzpdf
- Gmina warunki tauron14.57MBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi jakie były przy poprzednim postepowaniu - są wiążące159.41KBpdfPobierzpdf
- link do dokumentacji12.04KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia120.26KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp166.08KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie129.73KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.