Dowóz dzieci do placówek oświatowych w Gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie w trybie art. 275 pkt 1 PZP na usługi dowozu dzieci do szkół/przedszkoli w Gminie Lubomierz w roku szkolnym 2021/2022 (do 24.06.2022). Zakup biletów miesięcznych z opiekunem. Termin publikacji: 27.12.2021. Brak szczegółów technicznych w opisie.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości...
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na usługi w zakresie zadania pn:„Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2021/2022 do 24.06.2022r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych”
Plan Zamówień na 2022r.
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem usługowym nr 7 przy Placu Wolności w Lubomierzu.
1.17
MB
Pobierz
Informacja o wyniku przetargu.
253.56
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
27 grudnia 2021 09:12
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
540
15 lutego 2022 08:46
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc02383320220215075858.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 grudnia 2021 09:13
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_przetargu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 grudnia 2021 09:12
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa dowozu dzieci do placówek oświatowych z opiekunem
Dowóz dzieci do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2021/2022 do 24.06.2022 r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem usługowym nr 7 przy Placu Wolności w…pdf
- Informacja o wyniku przetargu.253.56KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.