Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone (wyniki opublikowane 30.12.2021). Roboty budowlane: modernizacja budynku Urzędu Gminy w Lubomierzu. Tryb art. 275 pkt 1 PZP. Termin składania ofert minął w grudniu 2021. Zamówienie nieaktualne do złożenia oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości...
Postępowanie o udzielenie zamówienia puyblicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: „Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz”
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem usługowym nr 7 przy Placu Wolności w Lubomierzu.
ogłoszenie o zamówieniu
82.4
KB
Pobierz
SWZ BIP
483.83
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
31.87
KB
docx
Pobierz
Zal 2 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.7
KB
docx
Pobierz
zał nr 3 projekt umowy
89.5
KB
doc
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
15.97
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
36
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
40
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
34
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz taboru
28.28
KB
docx
Pobierz
zał 9 zobowiązanie
15.9
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 10 do SWZ - ID postępowania
28.16
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
124.16
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
166.68
KB
Pobierz
wyniki BIP dowóz
147.21
KB
Pobierz
ogłoszenie o wynikach
50.71
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
21 grudnia 2021 13:22
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
425
10 stycznia 2022 10:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 grudnia 2021 13:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip_dowoz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 grudnia 2021 14:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
29 grudnia 2021 12:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_projekt_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_2_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_10_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_9_zobowiazanie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_taboru.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [swz__bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 grudnia 2021 13:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz
Roboty budowlane polegające na modernizacji budynku Urzędu Gminy w Lubomierzu.
Dokumenty (16)
- ogłoszenie o zamówieniu82.4KBpdfPobierzpdf
- SWZ BIP483.83KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty31.87KBdocxPobierzdocx
- Zal 2 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.7KBdocxPobierzdocx
- zał nr 3 projekt umowy89.5KBdocPobierzdoc
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców15.97KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu36KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania40KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej34KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz taboru28.28KBdocxPobierzdocx
- zał 9 zobowiązanie15.9KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 10 do SWZ - ID postępowania28.16KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia124.16KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp166.68KBpdfPobierzpdf
- wyniki BIP dowóz147.21KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wynikach50.71KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.