Odbiór odpadów i dowóz dzieci - Gmina Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina i miasto Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone (wyniki opublikowane 20.01.2022). Dotyczy dwóch zadań: transportu odpadów komunalnych oraz dowozu dzieci do szkół na terenie Gminy Lubomierz. Termin realizacji upłynął 30.06.2022. Oferta nie jest już przyjmowana.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia puyblicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na usługi w zakresie zadania pn: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.06.2022r.”
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na usługi w zakresie zadania pn:„Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2021/2022 do 24.06.2022r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych”
link do dokumentacji
[link dostępny w aplikacji]
ogłoszenie
93.69
KB
Pobierz
SIWZ 2 BIP
457.48
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
29.6
KB
docx
Pobierz
decyzja Starosty
914.29
KB
Pobierz
decyzja WKZ
1.26
MB
Pobierz
Gmina warunki tauron
14.57
MB
Pobierz
Link do dokumentacji
12.25
KB
docx
Pobierz
OPIS TECHNICZNY URZĄD GMINY LUBOMIERZ
3.23
MB
Pobierz
Przedmiar
274.1
KB
Pobierz
SPECYFIKACJA RATUSZ LUBOMIERZ
881.74
KB
Pobierz
Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Gmina BIP
361.79
KB
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
15.79
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
36.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz robót
28.18
KB
docx
Pobierz
Załącznik 9 wykaz osób
27.98
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
15.81
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.66
KB
docx
Pobierz
Zal 12 karta gwarancyjna
25.43
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania
28.14
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
118.5
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
166.41
KB
Pobierz
wyniki BIP
166.28
KB
Pobierz
ogłoszenie o wynikach
51.17
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
20 grudnia 2021 12:22
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
586
01 marca 2022 13:48
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 stycznia 2022 13:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 stycznia 2022 13:17
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [wyniki_bip.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
20 stycznia 2022 13:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 stycznia 2022 13:32
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 stycznia 2022 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_gmina_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [specyfikacja_ratusz_lubomierz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [opis_techniczny_urzad_gminy_lubomierz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:37
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [link_do_dokumentacji.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:31
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [gmina_warunki_tauron.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:31
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [decyzja_wkz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [decyzja_starosty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_2_bip_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 grudnia 2021 12:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Usługa odbioru i transportu odpadów od właścicieli nieruchomości na terenie gminy i miasta Lubomierz.
Część 2: Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem
Transport dzieci do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2021/2022.
Dokumenty (25)
- ogłoszenie93.69KBpdfPobierzpdf
- SIWZ 2 BIP457.48KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty29.6KBdocxPobierzdocx
- decyzja Starosty914.29KBpdfPobierzpdf
- decyzja WKZ1.26MBpdfPobierzpdf
- Gmina warunki tauron14.57MBpdfPobierzpdf
- Link do dokumentacji12.25KBdocxPobierzdocx
- OPIS TECHNICZNY URZĄD GMINY LUBOMIERZ3.23MBpdfPobierzpdf
- Przedmiar274.1KBpdfPobierzpdf
- SPECYFIKACJA RATUSZ LUBOMIERZ881.74KBpdfPobierzpdf
- Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Gmina BIP361.79KBpdfPobierzpdf
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców15.79KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania36.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz robót28.18KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 9 wykaz osób27.98KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 oddanie zasobów15.81KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.66KBdocxPobierzdocx
- Zal 12 karta gwarancyjna25.43KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania28.14KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia118.5KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp166.41KBpdfPobierzpdf
- wyniki BIP166.28KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wynikach51.17KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.