Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie zakończone. Postępowanie dotyczyło modernizacji budynku Urzędu Gminy w Lubomierzu (roboty budowlane). Termin składania ofert minął 16 grudnia 2021 r. Wyniki ogłoszono 30 grudnia 2021 r. Oferta nie jest już możliwa do złożenia.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Postępowanie o udzielenie zamówienia puyblicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: „Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz”
ogłoszenie
82.98
KB
Pobierz
SWZ odpady BIP
364.92
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
31.79
KB
docx
Pobierz
zał nr 2 OPZ
29.13
KB
docx
Pobierz
zał nr 3 umowa wzór
161
KB
doc
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
15.92
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
36
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
40
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
34
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 8 do SWZ -Oświadczenie rejestr
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik 9 wykaz usług
29.19
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 wykaz osób
28.29
KB
docx
Pobierz
zał 11 zobowiązanie
15.89
KB
docx
Pobierz
zał 12 wzór pełnomcnictwa
17.77
KB
docx
Pobierz
zał nr 13
1.22
MB
Pobierz
Zał Nr 14 - WYKAZ ULIC-LUBOMIERZ MIASTO
334
KB
xls
Pobierz
Załącznik nr 15 do SWZ -Oświadczenie rejestr
31.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 16 do SWZ - ID postępowania
28.19
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
124.33
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
167.17
KB
Pobierz
wyniki BIP
146.73
KB
Pobierz
ogłoszenie o wynikach
48.19
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
16 grudnia 2021 15:13
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
434
04 stycznia 2022 15:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 grudnia 2021 13:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 grudnia 2021 13:23
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [wyniki_bip.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
30 grudnia 2021 13:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 grudnia 2021 13:50
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 grudnia 2021 13:50
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 grudnia 2021 13:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 grudnia 2021 13:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_16_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_15_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_14___wykaz_uliclubomierz_miasto.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_13.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_wzor_pelnomcnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_zobowiazanie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_uslug.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_umowa__wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_opz.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [swz__odpady_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 15:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz
Roboty budowlane polegające na modernizacji budynku Urzędu Gminy w Lubomierzu.
Dokumenty (22)
- ogłoszenie82.98KBpdfPobierzpdf
- SWZ odpady BIP364.92KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty31.79KBdocxPobierzdocx
- zał nr 2 OPZ29.13KBdocxPobierzdocx
- zał nr 3 umowa wzór161KBdocPobierzdoc
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców15.92KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu36KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania40KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej34KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 8 do SWZ -Oświadczenie rejestr34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik 9 wykaz usług29.19KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 wykaz osób28.29KBdocxPobierzdocx
- zał 11 zobowiązanie15.89KBdocxPobierzdocx
- zał 12 wzór pełnomcnictwa17.77KBdocxPobierzdocx
- zał nr 131.22MBpdfPobierzpdf
- Zał Nr 14 - WYKAZ ULIC-LUBOMIERZ MIASTO334KBxlsPobierzxls
- Załącznik nr 15 do SWZ -Oświadczenie rejestr31.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 16 do SWZ - ID postępowania28.19KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia124.33KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp167.17KBpdfPobierzpdf
- wyniki BIP146.73KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wynikach48.19KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.