Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Pławna (budynek stacji kolejowej)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie na roboty budowlane: przebudowa stacji kolejowej w Pławnej na świetlicę wiejską. Tryb art. 275 pkt 1 PZP (małe zamówienie). Zamawiający: Gmina/Miasto Lubomierz. Data publikacji na BIP: 28.01.2022. Brak widocznych terminów składania ofert w tekście. Dokumentacja dostępna w linku.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
Zapytanie ofertowe na usługę nadzoru ornitologicznego i chiropterologicznego budynku urzędu Gminy w Lubomierzu w związku z planowaną w roku 2022 realizacją zadania „Modernizacja budynku urzędu Gminy Lubomierz”
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na usługi w zakresie zadania pn: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.06.2022r.”
link do dokumentacji:
[link dostępny w aplikacji]
ogłoszenie o zamówieniu
93.62
KB
Pobierz
SIWZ na BIP
400.62
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
29.64
KB
docx
Pobierz
Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Pławna BIP
338.29
KB
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
15.85
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
36.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz robót
28.24
KB
docx
Pobierz
Załącznik 9 wykaz osób
28.01
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
15.87
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.64
KB
docx
Pobierz
Zal 12 karta gwarancyjna
25.36
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania
28.17
KB
docx
Pobierz
decyzja- pozwolenie budowlane
1.02
MB
Pobierz
Gmina warunki tauron
14.57
MB
Pobierz
Kosztorys ślepy z zestawieniem materiałów
1.39
MB
Pobierz
odpowiedzi na pytania udzielone w poprzednim postępowaniu
159.41
KB
Pobierz
link do dokumentacji
12.04
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
120.8
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
171.08
KB
Pobierz
uniewaznienie
128.46
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 stycznia 2022 10:04
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
279
28 stycznia 2022 10:04
(
Magdalena Szymańska
) - Skopiowanie wiadomości - Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Roboty budowlane polegające na przebudowie i rozbudowie istniejącego budynku stacji kolejowej w miejscowości Pławna, z jednoczesną zmianą sposobu użytkowania części obiektu na cele świetlicy wiejskiej.
Dokumenty (22)
- ogłoszenie o zamówieniu93.62KBpdfPobierzpdf
- SIWZ na BIP400.62KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty29.64KBdocxPobierzdocx
- Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Pławna BIP338.29KBpdfPobierzpdf
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców15.85KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania36.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz robót28.24KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 9 wykaz osób28.01KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 oddanie zasobów15.87KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.64KBdocxPobierzdocx
- Zal 12 karta gwarancyjna25.36KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania28.17KBdocxPobierzdocx
- decyzja- pozwolenie budowlane1.02MBpdfPobierzpdf
- Gmina warunki tauron14.57MBpdfPobierzpdf
- Kosztorys ślepy z zestawieniem materiałów1.39MBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi na pytania udzielone w poprzednim postępowaniu159.41KBpdfPobierzpdf
- link do dokumentacji12.04KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia120.8KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp171.08KBpdfPobierzpdf
- uniewaznienie128.46KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.