Nadzór ornitologiczny i chiropterologiczny budynku
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę nadzoru ornitologicznego i chiropterologicznego. Tryb: zapytanie ofertowe (art. 275 pkt 1 PZP). Termin składania ofert: 182.87 (niejasny format daty/czasu w źródle). Wartość orientacyjna: 182.87 (jednostka nieokreślona, prawdopodobnie tys. PLN). Brak pełnych dokumentów (SWZ) w treści, tylko metadane BIP.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na usługę nadzoru ornitologicznego i chiropterologicznego budynku...
Postępowanie o udzielenie zamówienia puyblicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: „Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz”
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
zapytanie ofertowe nadzór ornitologiczny
182.87
KB
Pobierz
formularz ofertowy
34
KB
doc
Pobierz
Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe
50.5
KB
doc
Pobierz
wyniki
131.98
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
06 grudnia 2021 14:00
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
398
14 stycznia 2022 08:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 13:32
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 13:32
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [unieweaznienie.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
16 grudnia 2021 13:32
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [unieweaznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 13:32
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 grudnia 2021 14:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 grudnia 2021 14:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 grudnia 2021 14:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_nadzor_ornitologiczny.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 grudnia 2021 14:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa nadzoru ornitologicznego i chiropterologicznego budynku
Nadzór nad badaniami ornitologicznymi i chiropterologicznymi dla budynku Urzędu Gminy Lubomierz.
Dokumenty (4)
- zapytanie ofertowe nadzór ornitologiczny182.87KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy34KBdocPobierzdoc
- Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe50.5KBdocPobierzdoc
- wyniki131.98KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.