Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Pławna
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
ZAMÓWIENIE UNIEWAŻNIONE. Postępowanie w trybie art. 275 pkt 1 PZP na roboty budowlane (przebudowa stacji kolejowej w Pławnej na świetlicę wiejską) zostało unieważnione przez Zamawiającego (Gmina) 16 grudnia 2021 r. W dokumencie znajduje się załącznik 'unieważnienie.pdf'. Oferta nie może być złożona.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia puyblicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Zapytanie ofertowe na usługę nadzoru ornitologicznego i chiropterologicznego budynku urzędu Gminy w Lubomierzu w związku z planowaną w roku 2022 realizacją zadania „Modernizacja budynku urzędu Gminy Lubomierz”
Link do dokumentacji
[link dostępny w aplikacji]
ogłoszenie 2021 BZP 00281750 01
93.98
KB
Pobierz
SWZ
457.54
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
29.61
KB
docx
Pobierz
Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Gmina BIP
361.79
KB
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
15.79
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
36.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz robót
28.18
KB
docx
Pobierz
Załącznik 9 wykaz osób
27.98
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
15.81
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.66
KB
docx
Pobierz
Zal 12 karta gwarancyjna
25.39
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania
28.16
KB
docx
Pobierz
decyzja Starosty
914.29
KB
Pobierz
decyzja WKZ
1.26
MB
Pobierz
Gmina warunki tauron
14.57
MB
Pobierz
Przedmiar
274.1
KB
Pobierz
odpis z ksiegi wieczystej
15.14
KB
Pobierz
Projekt budowlany - opis
3.23
MB
Pobierz
Specyfikacja Techniczna
881.74
KB
Pobierz
Link do dokumentacji
12.25
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
117.75
KB
Pobierz
unieważnienie
127.11
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
24 listopada 2021 11:54
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
581
16 grudnia 2021 13:33
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [unieweaznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 grudnia 2021 13:33
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 13:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [link_do_dokumentacji.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
24 listopada 2021 13:52
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 13:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [specyfikacja_ratusz_lubomierz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 13:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [opis_techniczny_urzad_gminy_lubomierz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 13:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpis_z_ksiegi_wieczystej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 12:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 12:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [gmina_warunki_tauron.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 12:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [decyzja_wkz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 12:02
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [decyzja_starosty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_gmina_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_2_bip_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_2021_bzp_00281750_01.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2021 11:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Roboty budowlane polegające na przebudowie i rozbudowie istniejącej stacji kolejowej w miejscowości Pławna, w tym zmianie przeznaczenia części budynku na świetlicę wiejską.
Dokumenty (24)
- ogłoszenie 2021 BZP 00281750 0193.98KBpdfPobierzpdf
- SWZ457.54KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty29.61KBdocxPobierzdocx
- Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Gmina BIP361.79KBpdfPobierzpdf
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców15.79KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania36.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz robót28.18KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 9 wykaz osób27.98KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 oddanie zasobów15.81KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.66KBdocxPobierzdocx
- Zal 12 karta gwarancyjna25.39KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania28.16KBdocxPobierzdocx
- decyzja Starosty914.29KBpdfPobierzpdf
- decyzja WKZ1.26MBpdfPobierzpdf
- Gmina warunki tauron14.57MBpdfPobierzpdf
- Przedmiar274.1KBpdfPobierzpdf
- odpis z ksiegi wieczystej15.14KBpdfPobierzpdf
- Projekt budowlany - opis3.23MBpdfPobierzpdf
- Specyfikacja Techniczna881.74KBpdfPobierzpdf
- Link do dokumentacji12.25KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia117.75KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie127.11KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.