Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało UNIEWAŻNIONE (plik 'unieważnienie.pdf' dodany 10.12.2021). Termin składania ofert upłynął 10.12.2021. Zamówienie dotyczyło robót budowlanych w zakresie modernizacji budynku Urzędu Gminy w Lubomierzu. Nie zaleca się składania ofert.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
Aktualizacja planu zamówień publicznych - listopad
Postępowanie o udzielenie zamówienia puyblicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: „Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz”
Uwaga: Zamawiający zmienił termin składania ofert na 10.12.2021r. godz. 12.00
Link do dokumentacji:
[link dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie 2021 BZP 00278303 01
93.68
KB
Pobierz
SWZ
397.37
KB
Pobierz
decyzja pozwolenie
1.02
MB
Pobierz
kosztorys ślepy
1.39
MB
Pobierz
wzór oferty
29.59
KB
docx
Pobierz
zał nr 4
15.85
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
36.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz robót
28.23
KB
docx
Pobierz
Załącznik 9 wykaz osób
28.01
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
15.86
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.64
KB
docx
Pobierz
Zal 12 karta gwarancyjna
25.34
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania
28.23
KB
docx
Pobierz
link do dokumentacji
12.04
KB
docx
Pobierz
Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Pławna BIP
361.67
KB
Pobierz
odpowiedzi na pytania 06.12.2021r.
159.41
KB
Pobierz
zmiana ogłoszenia - zmiana terminu
32.88
KB
Pobierz
zmiana SWZ - zmiana terminu
121.04
KB
Pobierz
informacja o kwocie
15.01
KB
docx
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
164.69
KB
Pobierz
unieweażnienie
130.78
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
22 listopada 2021 14:36
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
567
10 grudnia 2021 14:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [unieweaznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 grudnia 2021 14:06
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 grudnia 2021 14:06
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
06 grudnia 2021 13:09
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_swz_06122021_termin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 grudnia 2021 12:53
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 grudnia 2021 12:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_ogloszenia__zmiana_terminu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 grudnia 2021 11:33
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:34
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_plawna_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:12
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_plawna.docx] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [link_do_dokumentacji.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 14:59
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_plawna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 14:59
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 14:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kosztorys_slepy_z_zestawieniem_materialow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 14:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [decyzja_pozwolenie_budowlane.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 14:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_bip_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 14:49
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_2021_bzp_00278303_01.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 listopada 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja budynku Urzędu Gminy Lubomierz
Roboty budowlane w zakresie modernizacji budynku Urzędu Gminy w Lubomierzu.
Dokumenty (23)
- Ogłoszenie 2021 BZP 00278303 0193.68KBpdfPobierzpdf
- SWZ397.37KBpdfPobierzpdf
- decyzja pozwolenie1.02MBpdfPobierzpdf
- kosztorys ślepy1.39MBpdfPobierzpdf
- wzór oferty29.59KBdocxPobierzdocx
- zał nr 415.85KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania36.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz robót28.23KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 9 wykaz osób28.01KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 oddanie zasobów15.86KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.64KBdocxPobierzdocx
- Zal 12 karta gwarancyjna25.34KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania28.23KBdocxPobierzdocx
- link do dokumentacji12.04KBdocxPobierzdocx
- Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane Pławna BIP361.67KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi na pytania 06.12.2021r.159.41KBpdfPobierzpdf
- zmiana ogłoszenia - zmiana terminu32.88KBpdfPobierzpdf
- zmiana SWZ - zmiana terminu121.04KBpdfPobierzpdf
- informacja o kwocie15.01KBdocxPobierzdocx
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp164.69KBpdfPobierzpdf
- unieweażnienie130.78KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.