Przebudowa dróg gminnych – nr 112590D i części drogi nr 112593D
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, drogi gminne nr 112590D i częściowo nr 112593D
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przebudowę dróg gminnych w Lubomierzu. Szacowana wartość powyżej 130 tys. zł netto. Kryteria: cena (60%) i gwarancja min. 36 mies. (40%). Wymagana gwarancja 36-60 miesięcy. Tryb podstawowy. Oferta składana przez miniPortal/ePUAP.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja min. 36 miesięcy (od odbioru końcowego)
- Składanie ofert przez miniPortal/ePUAP
- Wadium (brak kwoty w dokumencie)
- Brak podwykonawców lub ich wskazanie
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/25 o powierzchni 0.1063 ha.
Aktualizacja planu zamówień publicznych - listopad
Opis przedmiotu zamówienia
60.5
KB
doc
Pobierz
przedmiar robót
49.5
KB
xls
Pobierz
mapa ewidencyjna
1.67
MB
Pobierz
opis techniczny
2.18
MB
Pobierz
plan zagospodarowania terenu
3.98
MB
Pobierz
przekrój konstrukcyjny
389.32
KB
Pobierz
przekrój podłuzny
654.86
KB
Pobierz
wzór oferty
29.59
KB
docx
Pobierz
SWZ
394.13
KB
Pobierz
wzór umowy
60.81
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
36.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz robót
28.17
KB
docx
Pobierz
Załącznik 9 wykaz osób
27.95
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
15.84
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.63
KB
docx
Pobierz
Zal 12 karta gwarancyjna
25.33
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania
56.09
KB
docx
Pobierz
odpowiedzi 1 na pytania 17.11.21
94.94
KB
Pobierz
informacja o kwocie
123.21
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
179.87
KB
Pobierz
wyniki postępowania
175.4
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
08 listopada 2021 12:15
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
794
03 grudnia 2021 14:18
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_na_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 listopada 2021 15:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 listopada 2021 13:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
17 listopada 2021 13:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi171121.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:46
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:46
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:46
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:44
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_droga_wojciechow__popielowek.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przekroj_podluzny.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przekroj_konstrukcyjny.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [plan_zagospodarowania_terenu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [opis_techniczny.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [mapa_ewidencyjna.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kopia_kosztorys_ofertowy_wojciechow.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [opis_przedmiotu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2021 12:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa dróg gminnych – nr 112590D i części drogi nr 112593D
Roboty budowlane polegające na przebudowie dróg gminnych w Lubomierzu.
Dokumenty (23)
- Opis przedmiotu zamówienia60.5KBdocPobierzdoc
- przedmiar robót49.5KBxlsPobierzxls
- mapa ewidencyjna1.67MBpdfPobierzpdf
- opis techniczny2.18MBpdfPobierzpdf
- plan zagospodarowania terenu3.98MBpdfPobierzpdf
- przekrój konstrukcyjny389.32KBpdfPobierzpdf
- przekrój podłuzny654.86KBpdfPobierzpdf
- wzór oferty29.59KBdocxPobierzdocx
- SWZ394.13KBpdfPobierzpdf
- wzór umowy60.81KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania36.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz robót28.17KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 9 wykaz osób27.95KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 oddanie zasobów15.84KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.63KBdocxPobierzdocx
- Zal 12 karta gwarancyjna25.33KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania56.09KBdocxPobierzdocx
- odpowiedzi 1 na pytania 17.11.2194.94KBpdfPobierzpdf
- informacja o kwocie123.21KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp179.87KBpdfPobierzpdf
- wyniki postępowania175.4KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.