Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego dwóch niezabudowanych działek w Lubomierzu (działki nr 18/24 i 18/25, każda o pow. 0,1063 ha). Tryb: przetarg ustny nieograniczony. Data publikacji: 27.10.2021. Brak szczegółów technicznych w treści.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/24 o powierzchni 0.1063 ha.
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane w zakresie zadania pn: "Przebudowa dróg gminnych – nr 112590D i części drogi nr 112593D"
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/25 o powierzchni 0.1063 ha.
990.09
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
27 października 2021 11:48
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Rozum
Ilość wyświetleń:
433
27 października 2021 11:49
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_1825.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 października 2021 11:48
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego dwóch działek w Lubomierzu (nr 18/24 i 18/25).
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.