Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego 3 działek w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie to sprzedaż (nie zamówienie publiczne na roboty/usługi/dostawy). Zamawiający sprzedaje prawo użytkowania wieczystego trzech niezabudowanych działek w Lubomierzu (obręb 2, dz. nr 18/22, 18/25, 18/24). Ogłoszenie z 27.10.2021. Brak szczegółów w treści, brak załączników. Nie jest to typowe zamówienie na wykonanie pracy.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/22 o powierzchni 0.1023 ha.
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/25 o powierzchni 0.1063 ha.
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/24 o powierzchni 0.1063 ha.
995.24
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
27 października 2021 11:48
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Rozum
Ilość wyświetleń:
328
27 października 2021 11:48
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_1824.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 października 2021 11:48
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego 3 działek w Lubomierzu
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego trzech działek niezabudowanych w Lubomierzu (dz. 18/22, 18/25, 18/24).
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.