Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego 3 działek w Lubomierzu

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Lubomierz, obręb 2
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie dotyczy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego trzech niezabudowanych działek w Lubomierzu (obręb 2, dz. nr 18/20, 18/21, 18/22). Ogłoszenie z 27.10.2021 r. nie zawiera szczegółowych warunków, cen wywoławczych ani terminów. Brak załączników z SWZ. Informacje są niekompletne, co uniemożliwia ocenę opłacalności i wymagań.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/20 o powierzchni 0.0933 ha.

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/22 o powierzchni 0.1023 ha.

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/21 o powierzchni 0.1006 ha.

997.63

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

27 października 2021 11:46

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Rozum

Ilość wyświetleń:

300

27 października 2021 11:46

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [ogloszenie_1821.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

27 października 2021 11:46

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego 3 działek w Lubomierzu

    Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego trzech działek niezabudowanych w Lubomierzu.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego 3 działek w Lubomierzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne