Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Gminie Lubomierz

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Gmina Lubomierz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz. Postępowanie to zapytanie ofertowe (przetarg ustny nieograniczony). Data publikacji w BIP: 27.10.2021. Brak szczegółów technicznych, wartości i terminów w dostarczonym fragmencie.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...

zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/20 o powierzchni 0.0933 ha.

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/19 o powierzchni 0.0956 ha.

994.24

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

27 października 2021 11:42

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Rozum

Ilość wyświetleń:

329

27 października 2021 11:43

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [ogloszenie_1819.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

27 października 2021 11:42

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych

    Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Gminie Lubomierz — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne