Zimowe utrzymanie dróg gminnych
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- teren Gminy (dokładna nazwa gminy nie została podana w tekście)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych. Termin składania ofert: 27.10.2021, godz. 12:00. Zamawiający wymaga dostarczenia kserokopii polisy OC przed podpisaniem umowy. Dokumentacja dostępna w BIP.
Kluczowe wymagania
- Dostarczenie kserokopii polisy OC (z zakresu utrzymania dróg) przed podpisaniem umowy
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy...
Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę 19 sztuk nowych komputerów przenośnych typu laptop wraz z niezbędnym wyposażeniem
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/19 o powierzchni 0.0956 ha.
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 27.10.2021r. godz. 12.00
Wyjaśnienia
: Zamawiający będzie wymagał dostarczenia kserokopii polisy OC (w zakresie działalności związanej z utrzymaniem dróg) od Wykonawcy, który uzyska największa ilość punktów na dane zadanie. Kserokopię polisy należy dostarczyć przed podpisaniem umowy.
zapytanie ofertowe
270.94
KB
Pobierz
zal nr 1 wzor oferty
67.5
KB
doc
Pobierz
zal nr 2 wykaz ul miasto
57
KB
doc
Pobierz
zal nr 3 wykaz drog
73
KB
doc
Pobierz
zal nr 4 zasadypk
60
KB
doc
Pobierz
zal nr 5 wykaz sprzetu
35
KB
doc
Pobierz
zal nr 5 wykaz sprzetu
36
KB
doc
Pobierz
zal nr 7 wzor umowy
45
KB
doc
Pobierz
obowiazek informacyjny do zapytania
28.5
KB
doc
Pobierz
wyjaśnienia
168.54
KB
Pobierz
wyniki
219.24
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
18 października 2021 09:56
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
450
02 listopada 2021 13:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 października 2021 09:50
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyjasnienia_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 października 2021 09:50
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
18 października 2021 10:01
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_7_wzor_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_6_oswiadczenie.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_5_wykaz_sprzetu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_4_zasadypk.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wykaz_drog.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_wykaz_ul_miasto.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_wzor_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2021 09:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy.
Dokumenty (11)
- zapytanie ofertowe270.94KBpdfPobierzpdf
- zal nr 1 wzor oferty67.5KBdocPobierzdoc
- zal nr 2 wykaz ul miasto57KBdocPobierzdoc
- zal nr 3 wykaz drog73KBdocPobierzdoc
- zal nr 4 zasadypk60KBdocPobierzdoc
- zal nr 5 wykaz sprzetu35KBdocPobierzdoc
- zal nr 5 wykaz sprzetu36KBdocPobierzdoc
- zal nr 7 wzor umowy45KBdocPobierzdoc
- obowiazek informacyjny do zapytania28.5KBdocPobierzdoc
- wyjaśnienia168.54KBpdfPobierzpdf
- wyniki219.24KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.