Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę 19 sztuk nowych komputerów przenośnych
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Gmina Lubomierz) ogłasza zapytanie ofertowe na zakup 19 nowych komputerów przenośnych. Termin składania ofert upłynął 15.10.2021 r. o godz. 12:00. Postępowanie zostało zamknięte, a wyniki zostały opublikowane w załączniku 'wyniki.pdf'. Oferta nie jest już przyjmowana.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę 19 sztuk nowych komputerów przenośnych typu...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym przedmiocie zbycia nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie 1 Lubomierza- działka nr 82/6 o powierzchni 0.2003ha.
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz
Zamawiający określił termin składania ofert na: 15.10.2021r. godz. 12.00
link do ogłoszenia na bazie konkurencyjności: [link dostępny w aplikacji]
zapytanie ofertowe
311.2
KB
Pobierz
wzór oferty
97.5
KB
doc
Pobierz
wzór umowy
62.5
KB
doc
Pobierz
specyfikacja
69
KB
doc
Pobierz
informacja z otwrcia ofert
265.56
KB
Pobierz
wyniki
309.81
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
07 października 2021 10:38
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
377
29 listopada 2021 10:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 października 2021 14:49
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 października 2021 14:48
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
15 października 2021 14:46
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 października 2021 14:37
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 października 2021 14:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 października 2021 10:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_specyfikacja.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 października 2021 10:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wzor_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 października 2021 10:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [oferta.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 października 2021 10:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 października 2021 10:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa 19 sztuk nowych komputerów przenośnych
Dostawa 19 nowych laptopów dla zamawiającego.
Dokumenty (6)
- zapytanie ofertowe311.2KBpdfPobierzpdf
- wzór oferty97.5KBdocPobierzdoc
- wzór umowy62.5KBdocPobierzdoc
- specyfikacja69KBdocPobierzdoc
- informacja z otwrcia ofert265.56KBpdfPobierzpdf
- wyniki309.81KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.