Remont klasztornych sal teatralnych wraz z przebudową stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Zespół Klasztorny w Lubomierzu
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie w trybie art. 275 pkt 1 Pzp (ustny nieograniczony) na roboty budowlane: remont sal teatralnych i przebudowa stropu w Lubomierzu. Ogłoszenie z 14.09.2021. Brak załączników (SWZ/OPZ) w dostarczonym tekście, co uniemożliwia weryfikację szczegółowych wymagań, terminów i wartości. Decyzja o złożeniu oferty wymaga pobrania i analizy plików PDF z BIP.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym przedmiocie zbycia nieruchomości gruntowej...

postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane w zakresie zadania pn: „Remont klasztornych sal teatralnych wraz z przebudową stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu”

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę 19 sztuk nowych komputerów przenośnych typu laptop wraz z niezbędnym wyposażeniem

Ogłoszenie

677.15

KB

pdf

Pobierz

Regulamin

374.37

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

14 września 2021 10:29

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Rozum

Ilość wyświetleń:

569

14 września 2021 10:29

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [regulamin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

14 września 2021 10:29

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [ogloszenie__2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

14 września 2021 10:29

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Remont klasztornych sal teatralnych wraz z przebudową stropu

    Roboty budowlane polegające na remoncie sal teatralnych oraz przebudowie stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Remont klasztornych sal teatralnych wraz z przebudową stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne