Remont sal teatralnych (zakończone)
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone (wyniki z 29.09.2021). Przedmiotem jest remont sal teatralnych (SWZ: swz_sale_teatralne_.pdf, opis techniczny, przedmiar). Zamówienie dotyczy robot budowlanych. Termin składania ofert minął w 2021 r. Brak danych o wartości w tekście, ale jest plik 'kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf'.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) ustawy z...
zapytanie ofertowe na usługę dowozu uczniów na basen w ramach projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać 2021”.
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym przedmiocie zbycia nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie 1 Lubomierza- działka nr 82/6 o powierzchni 0.2003ha.
swz_sale_teatralne_.pdf
427.68
KB
Pobierz
ogloszenie.pdf
92.83
KB
Pobierz
zal_1_wzor_oferty_.docx
29.59
KB
docx
Pobierz
zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane.docx
61.1
KB
docx
Pobierz
zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx
15.72
KB
docx
Pobierz
zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_postepowaniu.doc
36
KB
doc
Pobierz
zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc
40
KB
doc
Pobierz
zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej_samej_grkapitalowej.doc
33.5
KB
doc
Pobierz
zalacznik_8_wykaz_robot.docx
28.2
KB
docx
Pobierz
zalacznik_9_wykaz_osob.docx
27.93
KB
docx
Pobierz
zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx
15.81
KB
docx
Pobierz
zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx
17.57
KB
docx
Pobierz
zal_12_karta_gwarancyjna.docx
25.23
KB
docx
Pobierz
kopia_pozwolenia_na_budowe.pdf
324.2
KB
Pobierz
kopia_pozwolenia_wojewodzkiego_konserwatora_zabytkow_.pdf
212.65
KB
Pobierz
link_do_dokumentacji.docx
11.79
KB
docx
Pobierz
opis_techniczny.pdf
2.51
MB
Pobierz
przedmiar_robot.pdf
1.97
MB
Pobierz
odpowiedzi_1.pdf
161.35
KB
Pobierz
zal_do_odpowiedzi_1_rzut_stropu_nad_parterem__22062021_1.pdf
701.32
KB
Pobierz
kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf
118.84
KB
Pobierz
informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf
162.73
KB
Pobierz
wyniki postępowania
185.65
KB
Pobierz
ogłoszenie o wyniku postępowania
51.62
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
06 września 2021 15:02
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
483
07 października 2021 13:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 września 2021 07:42
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 września 2021 15:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
21 września 2021 12:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_do_odpowiedzi_1_rzut_stropu_nad_parterem__22062021_1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przedmiar_robot.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [opis_techniczny.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [link_do_dokumentacji.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kopia_pozwolenia_wojewodzkiego_konserwatora_zabytkow_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kopia_pozwolenia_na_budowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:02
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:02
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [swz_sale_teatralne_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 września 2021 15:02
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont sal teatralnych
Roboty budowlane polegające na remoncie sal teatralnych, zgodnie z dokumentacją techniczną i przedmiarem robót.
Dokumenty (24)
- swz_sale_teatralne_.pdf427.68KBpdfPobierzpdf
- ogloszenie.pdf92.83KBpdfPobierzpdf
- zal_1_wzor_oferty_.docx29.59KBdocxPobierzdocx
- zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane.docx61.1KBdocxPobierzdocx
- zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx15.72KBdocxPobierzdocx
- zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_postepowaniu.doc36KBdocPobierzdoc
- zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc40KBdocPobierzdoc
- zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej_samej_grkapitalowej.doc33.5KBdocPobierzdoc
- zalacznik_8_wykaz_robot.docx28.2KBdocxPobierzdocx
- zalacznik_9_wykaz_osob.docx27.93KBdocxPobierzdocx
- zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx15.81KBdocxPobierzdocx
- zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx17.57KBdocxPobierzdocx
- zal_12_karta_gwarancyjna.docx25.23KBdocxPobierzdocx
- kopia_pozwolenia_na_budowe.pdf324.2KBpdfPobierzpdf
- kopia_pozwolenia_wojewodzkiego_konserwatora_zabytkow_.pdf212.65KBpdfPobierzpdf
- link_do_dokumentacji.docx11.79KBdocxPobierzdocx
- opis_techniczny.pdf2.51MBpdfPobierzpdf
- przedmiar_robot.pdf1.97MBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi_1.pdf161.35KBpdfPobierzpdf
- zal_do_odpowiedzi_1_rzut_stropu_nad_parterem__22062021_1.pdf701.32KBpdfPobierzpdf
- kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf118.84KBpdfPobierzpdf
- informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf162.73KBpdfPobierzpdf
- wyniki postępowania185.65KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wyniku postępowania51.62KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.