Usługa dowozu uczniów na basen (zmiana trasy)

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Lubomierz, Wojciechów, Golejów, Pławna, Lwówek Śląski, Bolesławiec
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe na usługę dowozu uczniów na basen. Zmieniono trasę z powodu powodzi w Pławnej na: Lubomierz - Wojciechów - Golejów - Pławna (Szkoła Podstawowa). Godzina wyjazdu z Lubomierza: 08:15. Zamówienie dotyczy transportu dzieci w ramach projektu. Brak informacji o wartości zamówienia i terminie składania ofert w dostarczonym tekście.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

zapytanie ofertowe na usługę dowozu uczniów na basen w ramach projektu powszechnej...

zapytanie ofertowe na usługę opracowania programu funkcjonalno-użytkowego na budowę i montaż skateparku w Lubomierzu

postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane w zakresie zadania pn: „Remont klasztornych sal teatralnych wraz z przebudową stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu”

Uwaga zmiana trasy: W związku z uszkodzeniem podczas powodzi drogi powiatowej w miejscowości Pławna  (trasa Pławna - Lubomierz) dowóz dzieci należy przeprowadzić na trasie Lubomierz - Wojciechów - Golejów- Pławna (Szkoła Podstawowa odbiór i pozostawienie dzieci) Lwówek Śl. - Bolesławiec. Zmianie ulegnie również godzina wyjazdu z Lubomierza bedzie to godz. 8.15.

zapytanie_ofertowe.pdf

142.49

KB

pdf

Pobierz

zalacznik_nr_1_formularz_ofertowy.doc

33.5

KB

doc

Pobierz

zalacznik_nr_3_formularz_wykaz_srodkow_transportu.docx

14.58

KB

docx

Pobierz

klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc

50

KB

doc

Pobierz

kopia_harmonogram_up_2021__ii_etap.xls

42

KB

xls

Pobierz

Poprawiony harmonogram

42

KB

xls

Pobierz

informacja z otwrcia ofert

90.63

KB

pdf

Pobierz

wyniki.pdf

167.72

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

06 września 2021 10:44

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

459

16 września 2021 10:31

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

14 września 2021 14:55

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarci_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

09 września 2021 14:57

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [poprawiony_harmonogram_up_2021__ii_etap.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

09 września 2021 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

09 września 2021 14:17

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

06 września 2021 10:46

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [kopia_harmonogram_up_2021__ii_etap.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

06 września 2021 10:45

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

06 września 2021 10:45

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_formularz_wykaz_srodkow_transportu.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

06 września 2021 10:45

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

06 września 2021 10:45

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

06 września 2021 10:44

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Usługa dowozu uczniów na basen

    Transport uczniów na basen z uwzględnieniem nowej trasy przez Wojciechów i Golejów do Pławnej.

Dokumenty (8)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Usługa dowozu uczniów na basen (zmiana trasy) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne