Remont dachu świetlicy wiejskiej w Pasieczniku

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Pasiecznik
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na roboty budowlane: remont dachu świetlicy wiejskiej w Pasieczniku. Tryb podstawowy (art. 275 pkt 1). Termin składania ofert: 16.07.2021 do 12:00. Postępowanie zakończone (dostępne wyniki i informacja z otwarcia ofert).

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

zapytanie ofertowe na robote budowlaną Remont dachu świetlicy wiejskiej w Pasieczniku...

Zamówienie publiczne udzielene w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy prawo zamówień publicznych nazwa usługi: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 31.12.2021r.

zamówienie publiczne w trybie podstawowym bez negocjacji (art. art. 275 pkt 1) na roboty budowlane na zadanie "Rozbudowa sieci wodociągowej oraz rozbudowa z przebudową sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej wraz z odgałęzieniami od projektowanych sieci do granic działek."

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 16.07.2021r. do godz. 12.00.

zapytanie_ofertowe_bipdoc.pdf

253.7

KB

pdf

Pobierz

formularz_ofertowy_1.doc

33

KB

doc

Pobierz

klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc

50

KB

doc

Pobierz

opis_pasiecznik.pdf

10.28

MB

pdf

Pobierz

pasiecznik_dachprzedmiar.pdf

1.86

MB

pdf

Pobierz

tabela_elemantow_scalonych.docx

13.63

KB

docx

Pobierz

umowa_wzorwl_doc.doc

97.5

KB

doc

Pobierz

informacja z otwarcia ofert

139.79

KB

pdf

Pobierz

wyniki

174.56

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

01 lipca 2021 11:02

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

517

22 lipca 2021 12:18

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 lipca 2021 10:53

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_19072021.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

01 lipca 2021 11:04

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [umowa_wzorwl_doc.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

01 lipca 2021 11:04

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [tabela_elemantow_scalonych.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

01 lipca 2021 11:04

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [pasiecznik_dachprzedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

01 lipca 2021 11:04

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [opis_pasiecznik.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

01 lipca 2021 11:03

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

01 lipca 2021 11:03

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_1.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

01 lipca 2021 11:02

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_bipdoc.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

01 lipca 2021 11:02

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Remont dachu świetlicy wiejskiej w Pasieczniku

    Roboty budowlane polegające na remoncie dachu obiektu użyteczności publicznej (świetlicy wiejskiej) w miejscowości Pasiecznik.

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Remont dachu świetlicy wiejskiej w Pasieczniku — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne