Remont klasztornych sal teatralnych wraz z przebudową stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, Zespół Klasztorny
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone (wyniki opublikowane 30.06.2021). Przedmiot: remont sal teatralnych i przebudowa stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu. Tryb: podstawowy (art. 275 pkt 1 PZP). Termin składania ofert minął w czerwcu 2021 r. Zamówienie udzielone.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zamówienie publiczne udzielene w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy...
Zamówienie publiczne udzielene w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy prawo zamówień publicznych nazwa zadania Remont klasztornych sal teatralnych wraz z przebudową stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu
zapytanie ofertowe na robote budowlaną Remont dachu świetlicy wiejskiej w Pasieczniku
ogloszenie.pdf
83.21
KB
Pobierz
swz__odpady_bip.pdf
363.55
KB
Pobierz
zal_1_wzor_oferty_.docx
31.32
KB
docx
Pobierz
zal_nr_2_opz.docx
29.32
KB
docx
Pobierz
zal_nr_3_umowa__wzor.doc
160
KB
doc
Pobierz
zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx
15.92
KB
docx
Pobierz
zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_postepowaniu.doc
36
KB
doc
Pobierz
zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc
40
KB
doc
Pobierz
zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej_samej_grkapitalowej.doc
34
KB
doc
Pobierz
zalacznik_nr_8_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc
34.5
KB
doc
Pobierz
zalacznik_9_wykaz_uslug.docx
29.16
KB
docx
Pobierz
zalacznik_10_wykaz_osob.docx
28.37
KB
docx
Pobierz
zal_11_zobowiazanie.docx
15.86
KB
docx
Pobierz
zal_12_wzor_pelnomcnictwa.docx
17.77
KB
docx
Pobierz
zal_nr_13.pdf
1.22
MB
Pobierz
zal_nr_13a_regulamin.pdf
3.48
MB
Pobierz
zal_nr_14___wykaz_nieruchomosci.xls
76
KB
xls
Pobierz
zal_nr_14___wykaz_uliclubomierz_miasto.xls
334
KB
xls
Pobierz
zalacznik_nr_15_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc
31.5
KB
doc
Pobierz
kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf
122.63
KB
Pobierz
informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf
165.19
KB
Pobierz
wyniki postępowania
157.89
KB
Pobierz
ogłoszenie o wynikach
50
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
16 czerwca 2021 12:12
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
586
19 lipca 2021 15:43
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 czerwca 2021 11:48
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 czerwca 2021 14:44
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
24 czerwca 2021 14:44
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_15_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_14___wykaz_uliclubomierz_miasto.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_14___wykaz_nieruchomosci.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_13a_regulamin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_13.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_wzor_pelnomcnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_zobowiazanie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_uslug.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_umowa__wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_opz.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [swz__odpady_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:12
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [ogloszenie.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2021 12:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont klasztornych sal teatralnych wraz z przebudową stropu
Roboty budowlane polegające na remoncie sal teatralnych oraz przebudowie stropu w Zespole Klasztornym w Lubomierzu.
Dokumenty (23)
- ogloszenie.pdf83.21KBpdfPobierzpdf
- swz__odpady_bip.pdf363.55KBpdfPobierzpdf
- zal_1_wzor_oferty_.docx31.32KBdocxPobierzdocx
- zal_nr_2_opz.docx29.32KBdocxPobierzdocx
- zal_nr_3_umowa__wzor.doc160KBdocPobierzdoc
- zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx15.92KBdocxPobierzdocx
- zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_postepowaniu.doc36KBdocPobierzdoc
- zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc40KBdocPobierzdoc
- zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej_samej_grkapitalowej.doc34KBdocPobierzdoc
- zalacznik_nr_8_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc34.5KBdocPobierzdoc
- zalacznik_9_wykaz_uslug.docx29.16KBdocxPobierzdocx
- zalacznik_10_wykaz_osob.docx28.37KBdocxPobierzdocx
- zal_11_zobowiazanie.docx15.86KBdocxPobierzdocx
- zal_12_wzor_pelnomcnictwa.docx17.77KBdocxPobierzdocx
- zal_nr_13.pdf1.22MBpdfPobierzpdf
- zal_nr_13a_regulamin.pdf3.48MBpdfPobierzpdf
- zal_nr_14___wykaz_nieruchomosci.xls76KBxlsPobierzxls
- zal_nr_14___wykaz_uliclubomierz_miasto.xls334KBxlsPobierzxls
- zalacznik_nr_15_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc31.5KBdocPobierzdoc
- kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf122.63KBpdfPobierzpdf
- informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf165.19KBpdfPobierzpdf
- wyniki postępowania157.89KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wynikach50KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.