Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych - Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina i miasto Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało UNIEWAŻNIONE (załącznik 'uniewaznienie_postepowania_bip.pdf' z 21.07.2021). Zamówienie dotyczyło odbioru i transportu odpadów w gminie Lubomierz do 31.12.2021. Nie można złożyć oferty w unieważnionym postępowaniu.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zamówienie publiczne udzielene w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy...
Plan zamówień publicznych - maj
Zamówienie publiczne udzielene w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy prawo zamówień publicznych nazwa usługi: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 31.12.2021r.
ogłoszenie
91.41
KB
Pobierz
SWZ
76.79
KB
docx
Pobierz
zal_1_wzor_oferty_.docx
29.55
KB
docx
Pobierz
zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane.docx
61.02
KB
docx
Pobierz
zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx
15.72
KB
docx
Pobierz
zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_postepowaniu.doc
36
KB
doc
Pobierz
zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc
39.5
KB
doc
Pobierz
zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej_samej_grkapitalowej.doc
33.5
KB
doc
Pobierz
zalacznik_8_wykaz_robot.docx
28.2
KB
docx
Pobierz
zalacznik_9_wykaz_osob.docx
27.93
KB
docx
Pobierz
zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx
15.81
KB
docx
Pobierz
zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx
17.57
KB
docx
Pobierz
zal_12_karta_gwarancyjna.docx
25.23
KB
docx
Pobierz
przedmiar_budowlanka.pdf
432.09
KB
Pobierz
opis_techniczny.pdf
2.51
MB
Pobierz
kopia_pozwolenia_na_budowe.pdf
324.2
KB
Pobierz
kopia_pozwolenia_wojewodzkiego_konserwatora_zabytkow_.pdf
212.65
KB
Pobierz
link_do_dokumentacji.docx
11.79
KB
docx
Pobierz
kwota przeznaczona na realizację zamówienia
118.87
KB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
171.93
KB
Pobierz
unieważnienie
150.94
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
20 maja 2021 14:33
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
686
21 lipca 2021 12:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_postepowania_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 czerwca 2021 12:50
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 czerwca 2021 08:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
20 maja 2021 14:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [link_do_dokumentacji.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kopia_pozwolenia_wojewodzkiego_konserwatora_zabytkow_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kopia_pozwolenia_na_budowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [opis_techniczny.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przedmiar_budowlanka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:36
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:35
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:35
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:35
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:35
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:34
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2021 14:33
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz
Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie gminy i miasta Lubomierz.
Dokumenty (21)
- ogłoszenie91.41KBpdfPobierzpdf
- SWZ76.79KBdocxPobierzdocx
- zal_1_wzor_oferty_.docx29.55KBdocxPobierzdocx
- zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane.docx61.02KBdocxPobierzdocx
- zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx15.72KBdocxPobierzdocx
- zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_postepowaniu.doc36KBdocPobierzdoc
- zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc39.5KBdocPobierzdoc
- zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej_samej_grkapitalowej.doc33.5KBdocPobierzdoc
- zalacznik_8_wykaz_robot.docx28.2KBdocxPobierzdocx
- zalacznik_9_wykaz_osob.docx27.93KBdocxPobierzdocx
- zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx15.81KBdocxPobierzdocx
- zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx17.57KBdocxPobierzdocx
- zal_12_karta_gwarancyjna.docx25.23KBdocxPobierzdocx
- przedmiar_budowlanka.pdf432.09KBpdfPobierzpdf
- opis_techniczny.pdf2.51MBpdfPobierzpdf
- kopia_pozwolenia_na_budowe.pdf324.2KBpdfPobierzpdf
- kopia_pozwolenia_wojewodzkiego_konserwatora_zabytkow_.pdf212.65KBpdfPobierzpdf
- link_do_dokumentacji.docx11.79KBdocxPobierzdocx
- kwota przeznaczona na realizację zamówienia118.87KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert171.93KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie150.94KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.