Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości w Lubomierzu

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Lubomierz i teren gminy Lubomierz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamawiający (Gmina Lubomierz) szuka wykonawcy do sprzątania dróg gminnych, ciągów pieszych, placów, chodników oraz przystanków autobusowych. Usługa obejmuje również zimowe utrzymanie chodników. Postępowanie podzielone na dwie części. Termin składania ofert: 30.03.2021 r. godz. 12:00. Dokumentacja dostępna w BIP.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Zapytanie ofertowe na usługę utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach,...

Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na ciągach pieszych, placach i chodnikach w Lubomierzu i na przystankach autobusowych na terenie miasta i gminy Lubomierz, oraz zimowe utrzymanie chodników w Lubomierzu z podziałem na dwie części

Plan zamówień publicznych - maj

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na 30.03.2021r. godz. 12.00

klauzula informacyjna RODO

123.11

KB

pdf

Pobierz

wzór umowy

145.64

KB

pdf

Pobierz

zapytanie ofertowe

597.23

KB

pdf

Pobierz

zapytanie ofertowe wersja edytowalna

261

KB

doc

Pobierz

wyniki

152.61

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

19 marca 2021 10:56

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

568

31 marca 2021 14:58

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 marca 2021 11:12

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_bipdoc.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 marca 2021 11:12

(

Magdalena Szymańska

) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_bipdoc.doc] z dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

19 marca 2021 11:11

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_bipdoc.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 marca 2021 11:10

(

Magdalena Szymańska

) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_bipdoc.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 marca 2021 11:01

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [umowy_sprzatanie_wzor.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 marca 2021 11:01

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 marca 2021 11:00

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_bipdoc.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 marca 2021 11:00

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_bipdoc.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

19 marca 2021 10:56

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach, ciągach pieszych, placach, chodnikach oraz przystankach autobusowych w Lubomierzu i na terenie gminy

    Bieżące utrzymanie porządku i czystości dróg, chodników, placów i przystanków.

  2. Część 2: Zimowe utrzymanie chodników w Lubomierzu

    Usługa zimowego utrzymania chodników na terenie Lubomierza.

Dokumenty (5)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości w Lubomierzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne