Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach, ulicach oraz utrzymanie zieleni na terenie Gminy i Miasta Lubomierz w 2021 r.
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina i Miasto Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Gmina i Miasto Lubomierz) ogłasza zapytanie ofertowe na usługi porządkowe (drogi, ulice) oraz utrzymanie zieleni na terenie gminy. Termin składania ofert upływa 29.03.2021 r. o godz. 12:00. Dokumentacja dostępna w załącznikach strony BIP.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na ciągach pieszych,...
Zapytanie ofertowe na usługę dowóz uczniów na basen w ramach projektu powszechnej nauki pływania Umiem pływać 2021
Zapytanie ofertowe na usługę utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach, ulicach oraz utrzymanie zieleni na terenie Gminy i Miasta Lubomierz w 2021 roku
Zamawiający wyznaczył termin skłądania ofert na 29.03.2021r. godz. 12.00
zapytanie ofertowe wersja edytowalna
147.5
KB
doc
Pobierz
Zał. 6
136.49
KB
Pobierz
Zał. 7
133.42
KB
Pobierz
klauzula informacyjna RODO
50.5
KB
doc
Pobierz
zapytanie ofertowe
322.91
KB
Pobierz
wyniki
131.42
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
19 marca 2021 10:49
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
532
31 marca 2021 12:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 11:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_wl.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 11:03
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_wl.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
19 marca 2021 11:03
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 11:03
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 11:03
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 11:03
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 11:02
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_wl.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 10:51
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 10:50
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_7_wzor_umowy_zimowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 10:50
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_6_wzor_umowy_sprzatanie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 10:50
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_wl.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 marca 2021 10:49
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach, ulicach oraz utrzymanie zieleni
Zapewnienie porządku na drogach i ulicach oraz pielęgnacja zieleni na terenie Gminy i Miasta Lubomierz.
Dokumenty (6)
- zapytanie ofertowe wersja edytowalna147.5KBdocPobierzdoc
- Zał. 6136.49KBpdfPobierzpdf
- Zał. 7133.42KBpdfPobierzpdf
- klauzula informacyjna RODO50.5KBdocPobierzdoc
- zapytanie ofertowe322.91KBpdfPobierzpdf
- wyniki131.42KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.