Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy sprzedaży (nie zamówienia publicznego w rozumieniu Pzp) samochodu pożarniczego ŻUK A18H MIKR. Ogłoszenie opublikowano 24.02.2021. Brak informacji o cenie wywoławczej, terminie licytacji lub warunkach zakupu w dostarczonym tekście. Dokument wskazuje na wynik przetargu.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o sprzedaży samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR
Ogłoszenie o sprzedaży samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/16 o powierzchni 0.1150 ha
Treść ogłoszenia
344.21
KB
Pobierz
Ogłoszenie o wyniku
118.83
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
24 lutego 2021 09:38
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Wojnarowicz
Ilość wyświetleń:
647
05 marca 2021 07:17
(
Monika Wojnarowicz
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku__2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lutego 2021 09:38
(
Monika Wojnarowicz
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_sprzedazy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lutego 2021 09:38
(
Monika Wojnarowicz
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR
Sprzedaż jednego samochodu pożarniczego marki ŻUK A18H MIKR.
Dokumenty (2)
- Treść ogłoszenia344.21KBpdfPobierzpdf
- Ogłoszenie o wyniku118.83KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.