Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie dotyczy sprzedaży używanego samochodu specjalnego pożarniczego marki Żuk A18H MIKR. Jest to przetarg nieograniczony na zbycie mienia komunalnego. Zamawiający nie podaje szczegółowych parametrów technicznych pojazdu w treści ogłoszenia, a jedynie jego typ i model. Termin składania ofert nie został określony w sposób jednoznaczny w dostarczonym fragmencie, co wymaga weryfikacji pełnego dokumentu SWZ lub ogłoszenia o wyniku.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR

Plan zamówień na 2021r.

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR

Treść ogłoszenia

344.93

KB

pdf

Pobierz

Ogłoszenie o wyniku

119.04

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

03 lutego 2021 12:27

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Monika Wojnarowicz

Ilość wyświetleń:

737

05 marca 2021 07:16

(

Monika Wojnarowicz

) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku__1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 lutego 2021 12:27

(

Monika Wojnarowicz

) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_sprzedazy_samochodu_zuk.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 lutego 2021 12:27

(

Monika Wojnarowicz

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR

    Zbycie jednego używanego samochodu specjalnego pożarniczego Żuk A18H MIKR.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego ŻUK A18H MIKR — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne