Usługa pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi (modernizacja energetyczna budynku Zespołu Klasztornego w Lubomierzu)
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy usługi inspektora nadzoru inwestorskiego przy modernizacji energetycznej Zespołu Klasztornego w Lubomierzu. Data publikacji w BIP: 19.01.2021. Brak załączników (SWZ, OPZ, ogłoszenie) w dostarczonym tekście, co uniemożliwia weryfikację terminów, wartości i wymagań. Analiza oparta wyłącznie na tytule i metadanych.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa...
Przetarg nieograniczony na usługę pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi prowadzonymi w ramach zadania modernizacja energetyczna budynku Zespołu Klasztornego z Internetem w Lubomierzu
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym nr 7 przy pl. Wolności w Lubomierzu w obrębie działki nr 78 o powierzchni 0,0555 ha
Ogłoszenie o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/12 o powierzchni 0.1062 ha.
984.21
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
19 stycznia 2021 09:12
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Rozum
Ilość wyświetleń:
577
19 stycznia 2021 09:13
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 stycznia 2021 09:12
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach modernizacji energetycznej budynku Zespołu Klasztornego w Lubomierz
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy modernizacji energetycznej Zespołu Klasztornego w Lubomierzu.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.