Usługa pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
gmina i miasto Lubomierz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie zostało już zakończone. Termin składania ofert minął 7 stycznia 2021 r., a wyniki i ogłoszenie o udzieleniu zamówienia zostały opublikowane na BIP w lutym/marcu 2021 r. Oferta nie może być złożona.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Przetarg nieograniczony na usługę pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego...

przetarg nieograniczony na usługę „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.06.2021r.”

Ogłoszenie o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/12 o powierzchni 0.1062 ha.

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień

07.01.2021r. godz. 12.00

Uwaga: Wraz z ofertą należy złożyć załącznik nr 6.

Link do dokumentacji projektowej:

[link dostępny w aplikacji]

SIWZ

539.39

KB

pdf

Pobierz

Ogłoszenie o zamówieniu

266.93

KB

pdf

Pobierz

Załacznik nr 1

19.48

KB

docx

Pobierz

Zał. 2,3,4,5

32

KB

docx

Pobierz

Zał. 6

20.09

KB

docx

Pobierz

II cz. SIWZ wzór umowy

70.66

KB

docx

Pobierz

zmiana SIWZ - omyłka pisarska

109.02

KB

pdf

Pobierz

link do dokumentacji projektowej

12.16

KB

docx

Pobierz

odpowiedzi na pytania 1

306.87

KB

pdf

Pobierz

informacja z otwarcia ofert

590.15

KB

pdf

Pobierz

wyniki

695.96

KB

pdf

Pobierz

ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

181.54

KB

pdf

Pobierz

Referat Techniczny

Dokument wytworzony przez:

Referat Techniczny

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

22 grudnia 2020 13:15

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

1023

24 marca 2021 12:36

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_udzieleniu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

17 lutego 2021 15:23

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

07 stycznia 2021 13:45

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

28 grudnia 2020 13:09

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_do_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 grudnia 2020 11:06

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [link_do_dokumentacji_projektowej.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 grudnia 2020 11:05

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 grudnia 2020 10:22

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zmiana_siwz_1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:17

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [ii_cz_siwz_umowa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:17

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:16

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zal_2345.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:16

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:16

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:15

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [siwz_inspektor_nadzoru_bip_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 grudnia 2020 13:15

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Usługa pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego

    Nadzór inwestorski nad realizacją zadania (dokumentacja projektowa dostępna).

Dokumenty (12)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Usługa pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne