Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone. Termin składania ofert minął 14.12.2020. Zamówienie dotyczyło usług gospodarki odpadami. Dostępne są SIWZ, wyniki i ogłoszenie o udzieleniu zamówienia. Brak danych o wartości i wykonawcy w dostarczonym fragmencie.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
przetarg nieograniczony na usługę „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów...
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/12 o powierzchni 0,1062 ha
Przetarg nieograniczony na usługę pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi prowadzonymi w ramach zadania modernizacja energetyczna budynku Zespołu Klasztornego z Internetem w Lubomierzu
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na 14.12.2020r. godz. 12.00
SIWZ z załącznikami
497
KB
doc
Pobierz
III cz SIWZ OPZ
24.42
KB
docx
Pobierz
ogłoszenie o zamówieniu
242.08
KB
Pobierz
umowa wzór cz.1
153
KB
doc
Pobierz
umowa wzór cz.2
103
KB
doc
Pobierz
zał 11 RODO i oświadczenie
52
KB
doc
Pobierz
zał nr 9
1.06
MB
Pobierz
zał nr 10 wykaz nieruchomości
76
KB
xls
Pobierz
zał nr 10 wykaz ulic
334
KB
xls
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
172.52
KB
Pobierz
wyniki
400.68
KB
Pobierz
ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
182.02
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
03 grudnia 2020 11:53
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
626
21 stycznia 2021 11:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_udzieleniu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 grudnia 2020 15:48
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 grudnia 2020 13:42
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofertb.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
03 grudnia 2020 13:34
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 13:33
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_10___wykaz_uliclubomierz_miasto.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_10___wykaz_nieruchomosci.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_9.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_klauzula_rodo_plus_oswiadczenie.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_2_wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_1_wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [iii_cz_siwz_opz.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_1.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 11:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów
Usługa gospodarki odpadami w Lubomierzu.
Dokumenty (12)
- SIWZ z załącznikami497KBdocPobierzdoc
- III cz SIWZ OPZ24.42KBdocxPobierzdocx
- ogłoszenie o zamówieniu242.08KBpdfPobierzpdf
- umowa wzór cz.1153KBdocPobierzdoc
- umowa wzór cz.2103KBdocPobierzdoc
- zał 11 RODO i oświadczenie52KBdocPobierzdoc
- zał nr 91.06MBpdfPobierzpdf
- zał nr 10 wykaz nieruchomości76KBxlsPobierzxls
- zał nr 10 wykaz ulic334KBxlsPobierzxls
- informacja z otwarcia ofert172.52KBpdfPobierzpdf
- wyniki400.68KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o udzieleniu zamówienia182.02KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.