Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Trzecie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż praw użytkowania wieczystego dwóch działek niezabudowanych w Lubomierzu (dz. 18/11 i 18/12). Postępowanie opublikowane 03.12.2020. Brak szczegółów w treści strony, brak załączników. Nie jest to typowe zamówienie publiczne na roboty/usługi/dostawy, lecz zbycie mienia.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa...
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/11 o powierzchni 0,1164 ha
przetarg nieograniczony na usługę „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.06.2021r.”
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/12 o powierzchni 0,1062 ha
1.84
MB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
03 grudnia 2020 09:51
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Aneta Korol
Ilość wyświetleń:
640
03 grudnia 2020 09:51
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [doc03959920201203085228.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 09:51
(
Aneta Korol
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki 18/11 (0,1164 ha)
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.