Usługa odśnieżania dróg i zwalczania śliskości zimowej w Gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz, sołectwa: Popielówek, Chmieleń, Radoniów, Oleszna Podgórska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na usługę odśnieżania dróg i zwalczania śliskości w sołectwach: Popielówek, Chmieleń, Radoniów, Oleszna Podgórska. Termin realizacji: 05.12.2020–31.03.2021. Postępowanie opublikowane 03.12.2020. Brak załączników z treścią SWZ, brak danych o terminie składania ofert, wadium czy wartości. Analiza ograniczona do nagłówka.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa...
zapytanie ofertowe na na usługę odśnieżania dróg i zwalczania śliskości zimowej na drogach będących własnością Gminy Lubomierz w sołectwach: Popielówek, Chmieleń , Radoniów, Oleszna Podgórska w okresie od 05 grudnia 2020r. do 31 marca 2021r.
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/12 o powierzchni 0,1062 ha
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/11 o powierzchni 0,1164 ha
1.84
MB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
03 grudnia 2020 09:47
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Aneta Korol
Ilość wyświetleń:
609
03 grudnia 2020 09:52
(
Aneta Korol
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 09:48
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [doc03959820201203085218.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 grudnia 2020 09:47
(
Aneta Korol
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa odśnieżania dróg i zwalczania śliskości zimowej
Odśnieżanie dróg gminnych w 4 sołectwach Gminy Lubomierz w sezonie zimowym.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.