Usługa odśnieżania dróg i zwalczania śliskości zimowej w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- miasto Lubomierz, tereny będące własnością Gminy Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na odśnieżanie dróg gminnych w Lubomierzu. Termin składania ofert: 02.12.2020, godz. 10:00. Realizacja w okresie 01.12.2020–31.03.2021. Zamawiający: Gmina Lubomierz. Dokumentacja dostępna w załącznikach strony.
Kluczowe wymagania
- Wykaz dróg do odśnieżania (załącznik 3)
- Wymagany wykaz sprzętu (załącznik 5)
- Zasady realizacji (załącznik 4)
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na na usługę odśnieżania dróg i zwalczania śliskości zimowej...
zapytanie ofertowe na usługę odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej dróg będących własnością Gminy Lubomierz na terenie miasta Lubomierz w okresie od 01 grudnia 2020r. do 31 marca 2021r.
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/11 o powierzchni 0,1164 ha
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 02.12.2020r. godz. 10.00
zapytanie ofertowe
235.48
KB
Pobierz
wzór oferty
71.5
KB
doc
Pobierz
zał 3 wykaz dróg
73.5
KB
doc
Pobierz
zał 4 zasady
62
KB
doc
Pobierz
zał 5 wykaz sprzętu
36.5
KB
doc
Pobierz
zał 5 wykaz sprzętu
34.5
KB
doc
Pobierz
zał 7 wzór umowy
43.5
KB
doc
Pobierz
obowiazek informacyjny
29
KB
doc
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
352.62
KB
Pobierz
wyniki
407.22
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
24 listopada 2020 14:51
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
821
07 grudnia 2020 15:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_oleszna_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
02 grudnia 2020 14:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2020 14:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [rodo.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
24 listopada 2020 14:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_7_wzor_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2020 14:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_wykaz_sprzetu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2020 14:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_6_oswiadczenie.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2020 14:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_zasadypk1.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2020 14:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wykaz_drog.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2020 14:51
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2020 14:51
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_odsniezanie_oleszna.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 listopada 2020 14:51
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa odśnieżania dróg i zwalczania śliskości zimowej
Odśnieżanie dróg gminnych w Lubomierzu oraz zwalczanie śliskości w sezonie zimowym.
Dokumenty (10)
- zapytanie ofertowe235.48KBpdfPobierzpdf
- wzór oferty71.5KBdocPobierzdoc
- zał 3 wykaz dróg73.5KBdocPobierzdoc
- zał 4 zasady62KBdocPobierzdoc
- zał 5 wykaz sprzętu36.5KBdocPobierzdoc
- zał 5 wykaz sprzętu34.5KBdocPobierzdoc
- zał 7 wzór umowy43.5KBdocPobierzdoc
- obowiazek informacyjny29KBdocPobierzdoc
- informacja z otwarcia ofert352.62KBpdfPobierzpdf
- wyniki407.22KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.