Usługa odśnieżania dróg i zwalczania śliskości w Gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz, sołectwa: Popielówek, Chmieleń, Radoniów, Oleszna Podgórska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na odśnieżanie dróg gminnych w sołectwach: Popielówek, Chmieleń, Radoniów, Oleszna Podgórska. Termin realizacji: 05.12.2020–31.03.2021. Termin składania ofert: 17.11.2020, godz. 10:00. Zamawiający: Gmina Lubomierz.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na usługę odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej dróg...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/18 o powierzchni 0.1444 ha.
zapytanie ofertowe na na usługę odśnieżania dróg i zwalczania śliskości zimowej na drogach będących własnością Gminy Lubomierz w sołectwach: Popielówek, Chmieleń , Radoniów, Oleszna Podgórska w okresie od 05 grudnia 2020r. do 31 marca 2021r.
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 17.11.2020r. godz. 10.00
zapytanie ofertowe
231.84
KB
Pobierz
wzór oferty
67.5
KB
doc
Pobierz
zal nr 2
55
KB
doc
Pobierz
zał nr 4
62
KB
doc
Pobierz
zał nr 5
34.5
KB
doc
Pobierz
zał nr 6
32.5
KB
doc
Pobierz
zał nr 7
43.5
KB
doc
Pobierz
RODO
25
KB
doc
Pobierz
wyniki
393.36
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
09 listopada 2020 15:42
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
748
18 listopada 2020 11:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_7_wzor_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
09 listopada 2020 15:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_6_oswiadczenie.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_wykaz_sprzetu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_zasadypk.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:51
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:50
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:50
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_odsniezanie_lubomierz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:48
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_odsniezanie_lubomierz.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:47
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_odsniezanie_lubomierz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:42
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa odśnieżania dróg i zwalczania śliskości zimowej
Odśnieżanie dróg gminnych w 4 sołectwach Gminy Lubomierz w sezonie zimowym.
Dokumenty (9)
- zapytanie ofertowe231.84KBpdfPobierzpdf
- wzór oferty67.5KBdocPobierzdoc
- zal nr 255KBdocPobierzdoc
- zał nr 462KBdocPobierzdoc
- zał nr 534.5KBdocPobierzdoc
- zał nr 632.5KBdocPobierzdoc
- zał nr 743.5KBdocPobierzdoc
- RODO25KBdocPobierzdoc
- wyniki393.36KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.