Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek w Lubomierzu oraz zapytanie ofertowe na odśnieżanie
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Strona zawiera dwa różne postępowania zamieszczone w tym samym dokumencie BIP z 03.11.2020. Pierwsze to przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego dwóch działek niezabudowanych w Lubomierzu (dz. 18/16 i 18/18). Drugie to zapytanie ofertowe na usługę odśnieżania dróg gminnych w Lubomierzu w sezonie zimowym 2020/2021. Brak szczegółowych warunków w treści strony.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/16 o powierzchni 0.1150 ha.
zapytanie ofertowe na usługę odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej dróg będących własnością Gminy Lubomierz na terenie miasta Lubomierz w okresie od 01 grudnia 2020r. do 31 marca 2021r.
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/18 o powierzchni 0.1444 ha.
979.11
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
03 listopada 2020 10:40
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Rozum
Ilość wyświetleń:
646
03 listopada 2020 10:41
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [ogloszenie__4.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 listopada 2020 10:40
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek oraz usługa odśnieżania
Mieszana treść: sprzedaż nieruchomości (działki w Lubomierzu) oraz zapytanie ofertowe na odśnieżanie dróg gminnych w sezonie 2020/2021.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.