Usługa zimowego utrzymania dróg i ulic w Gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę zimowego utrzymania dróg i ulic w Gminie Lubomierz. Postępowanie to przetarg ustny nieograniczony. Dokumentacja została wprowadzona do BIP 3 listopada 2020 r. Brak załączników z treścią specyfikacji lub ogłoszenia, co uniemożliwia weryfikację szczegółowych warunków, terminów i wartości zamówienia.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg i ulic w Gminie Lubomierz
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/18 o powierzchni 0.1444 ha.
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/16 o powierzchni 0.1150 ha.
984
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
03 listopada 2020 10:37
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Rozum
Ilość wyświetleń:
576
03 listopada 2020 10:38
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_nr18.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 listopada 2020 10:37
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa zimowego utrzymania dróg i ulic w Gminie Lubomierz
Zimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie gminy Lubomierz.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.