Zimowe utrzymanie dróg i ulic w Gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało unieważnione (dotyczy części 1, 3 oraz wyników części 2 i 4). Termin składania ofert upłynął 06.11.2020. Zamówienie dotyczyło usług zimowego utrzymania dróg w Gminie Lubomierz. Nie jest możliwe złożenie oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg i ulic w Gminie Lubomierz...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem usługowym o numerze geodezyjnym 497 o powierzchni 0.07 ha położonej w Pasieczniku.
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/16 o powierzchni 0.1150 ha.
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 06.11.2020r. do godz. 12.00
zapytanie ofertowe
240.08
KB
Pobierz
zał 1 wzór oferty
71.5
KB
doc
Pobierz
zał 3 wykaz dróg
73.5
KB
doc
Pobierz
zał 4 zasady
62
KB
doc
Pobierz
zał 5 wykaz sprzętu
34.5
KB
doc
Pobierz
zał 6
32.5
KB
doc
Pobierz
zał 7
43.5
KB
doc
Pobierz
zał nr 2
55
KB
doc
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
143.9
KB
Pobierz
uniewaznienie cz. 1
128.05
KB
Pobierz
wyniki na 2 i 4 część
666.1
KB
Pobierz
Unieważnienie cz. 3
128.34
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
26 października 2020 10:28
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
714
24 listopada 2020 13:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_3_cz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 listopada 2020 12:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_2_i_4_cz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_1_cz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
09 listopada 2020 15:57
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [uniewaznienie_1_cz.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_1_cz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:09
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [uniewaznienie_1_cz.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 15:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_1_cz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 14:44
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_081120.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 11:00
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [informacja_z_otwarcia_081120.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2020 09:18
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_081120.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 14:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 14:55
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zalacznik_nr_2.doc] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:47
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:46
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_7_wzor_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:34
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_6_oswiadczenie.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:34
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_wykaz_sprzetu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:33
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_zasadypk.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:32
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wykaz_drog.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:32
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:31
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:30
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zal_1_wzor_oferty.doc] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:29
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:29
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_odsniezanie_i_zimwe_utrzymanie_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 października 2020 10:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (4)
Część 1: Część 1 - Zimowe utrzymanie dróg i ulic
Usługi zimowego utrzymania dróg i ulic w zakresie objętym Częścią 1.
Część 2: Część 2 - Zimowe utrzymanie dróg i ulic
Usługi zimowego utrzymania dróg i ulic w zakresie objętym Częścią 2.
Część 3: Część 3 - Zimowe utrzymanie dróg i ulic
Usługi zimowego utrzymania dróg i ulic w zakresie objętym Częścią 3.
Część 4: Część 4 - Zimowe utrzymanie dróg i ulic
Usługi zimowego utrzymania dróg i ulic w zakresie objętym Częścią 4.
Dokumenty (12)
- zapytanie ofertowe240.08KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzór oferty71.5KBdocPobierzdoc
- zał 3 wykaz dróg73.5KBdocPobierzdoc
- zał 4 zasady62KBdocPobierzdoc
- zał 5 wykaz sprzętu34.5KBdocPobierzdoc
- zał 632.5KBdocPobierzdoc
- zał 743.5KBdocPobierzdoc
- zał nr 255KBdocPobierzdoc
- informacja z otwarcia ofert143.9KBpdfPobierzpdf
- uniewaznienie cz. 1128.05KBpdfPobierzpdf
- wyniki na 2 i 4 część666.1KBpdfPobierzpdf
- Unieważnienie cz. 3128.34KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.