Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało unieważnione (dostępne pliki 'unieważnienie 1 część', 'unieważnienie cz. 2'). Oferta nie jest już możliwa do złożenia. Przedmiotem było ubezpieczenie majątku Gminy. Termin składania ofert upłynął 3 sierpnia 2020 r.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
przetarg nieograniczony na usługę "Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy...
zapytanie ofertowe na robotę budowlana Remont dachu swietlicy wiejskiej w Popielówku
Przetarg nieograniczony - sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w Lubomierzu ob. 2 - działka nr 35 o powierzchni 0,0223 ha.
Uwaga: Zamawijący informuję o sprostowaniu błędu pisarskiego, który znajduje się SIWZ. W SIWZ na str 11 w pkt XI ppkt 6, na skutek bedu pisarskiego wpisano datę 04.08.2020r. powinno być 03.08.2020r. Proszę o skorygowanie zapisów treści na kopercie z ofertą.
siwz
1.46
MB
Pobierz
ogłoszenie o zamówieniu
247.41
KB
Pobierz
zał 4a wzór umowy
794.97
KB
Pobierz
zał 4b wzór umowy
786.01
KB
Pobierz
zał 4c wzór umowy
664.85
KB
Pobierz
zał 5
660.22
KB
Pobierz
Zał 6
61.31
KB
docx
Pobierz
Zał 7
27.27
KB
docx
Pobierz
Zał 8
27.58
KB
docx
Pobierz
Zał 10
94.65
KB
xlsx
Pobierz
odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow.pdf
6.44
MB
Pobierz
zalacznik_nr_6__formularz_oferty1.docx
78.64
KB
docx
Pobierz
regulaminpszoklubomierz1.pdf
155.68
KB
Pobierz
zalacznik_nr_8__oswiadczenie_1.docx
47.48
KB
docx
Pobierz
kopia_zalacznik_nr_10__kwestionariusz_oceny_ryzyka_i_sumy_ubezpieczenia.xlsx
82.03
KB
xlsx
Pobierz
odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow_2.pdf
6.26
MB
Pobierz
odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow_3.pdf
2.93
MB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
504.05
KB
Pobierz
unieważnienie 1 część
235.68
KB
Pobierz
wyniki zadanie 3
651.01
KB
Pobierz
unieważnienie cz. 2
291.99
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
16 lipca 2020 14:53
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
744
28 sierpnia 2020 13:18
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_cz_2_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 sierpnia 2020 12:47
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_zadanie_nr_3.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 sierpnia 2020 14:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznenia_1_czesc_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
03 sierpnia 2020 14:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 lipca 2020 13:34
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow_3.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lipca 2020 12:30
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lipca 2020 10:34
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [kopia_zalacznik_nr_10__kwestionariusz_oceny_ryzyka_i_sumy_ubezpieczen ia.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lipca 2020 10:33
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8__oswiadczenie_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lipca 2020 09:41
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [regulaminpszoklubomierz1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lipca 2020 09:40
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6__formularz_oferty1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lipca 2020 09:38
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 lipca 2020 09:35
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_10__kwestionariusz_oceny_ryzyka_i_sumy_ubezpieczenia.xls x] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8__oswiadczenie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7__oswiadczenie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:58
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6__formularz_oferty.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5__charakterystyka_zamawiajacego.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4c__wzor_umowy_zadanie_3.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4b__wzor_umowy_zadanie_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4a__wzor_umowy_zadanie_1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [i_czesc_siwz_ii_sopz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 lipca 2020 14:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (3)
Część 1: Zadanie 1 - Ubezpieczenie majątku i innych interesów
Ubezpieczenie majątku Gminy oraz innych interesów w ramach zadania nr 1.
Część 2: Zadanie 2 - Ubezpieczenie majątku i innych interesów
Ubezpieczenie majątku Gminy oraz innych interesów w ramach zadania nr 2.
Część 3: Zadanie 3 - Ubezpieczenie majątku i innych interesów
Ubezpieczenie majątku Gminy oraz innych interesów w ramach zadania nr 3.
Dokumenty (21)
- siwz1.46MBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o zamówieniu247.41KBpdfPobierzpdf
- zał 4a wzór umowy794.97KBpdfPobierzpdf
- zał 4b wzór umowy786.01KBpdfPobierzpdf
- zał 4c wzór umowy664.85KBpdfPobierzpdf
- zał 5660.22KBpdfPobierzpdf
- Zał 661.31KBdocxPobierzdocx
- Zał 727.27KBdocxPobierzdocx
- Zał 827.58KBdocxPobierzdocx
- Zał 1094.65KBxlsxPobierzxlsx
- odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow.pdf6.44MBpdfPobierzpdf
- zalacznik_nr_6__formularz_oferty1.docx78.64KBdocxPobierzdocx
- regulaminpszoklubomierz1.pdf155.68KBpdfPobierzpdf
- zalacznik_nr_8__oswiadczenie_1.docx47.48KBdocxPobierzdocx
- kopia_zalacznik_nr_10__kwestionariusz_oceny_ryzyka_i_sumy_ubezpieczenia.xlsx82.03KBxlsxPobierzxlsx
- odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow_2.pdf6.26MBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi_na_pytania_wykonawcow_3.pdf2.93MBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert504.05KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie 1 część235.68KBpdfPobierzpdf
- wyniki zadanie 3651.01KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie cz. 2291.99KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.