Dostawa 15 sztuk stoisk – straganów drewnianych
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę 15 drewnianych straganów. Postępowanie zakończone (wyniki opublikowane 17.07.2020). Termin składania ofert minął. Dokumentacja dostępna w BIP Gminy Lubomierz.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na dostawę 15 sztuk stoisk – straganów drewnianych
przetarg nieograniczony na usługę „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 31.12.2020r.”
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym nr 7 przy pl. Wolności w Lubomierzu, w obrębie działki nr 78 o powierzchni 0,0555 ha
zapytanie ofertowe
235.24
KB
Pobierz
formularz ofertowy - wzór
276
KB
doc
Pobierz
wzór umowy
289
KB
doc
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
281.6
KB
Pobierz
wyniki
469.82
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
08 lipca 2020 12:17
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
578
17 lipca 2020 13:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 lipca 2020 13:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2020 11:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wzor_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
08 lipca 2020 12:18
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_bip_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 lipca 2020 12:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 lipca 2020 12:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa 15 sztuk stoisk – straganów drewnianych
Dostawa 15 drewnianych straganów/stoisk.
Dokumenty (5)
- zapytanie ofertowe235.24KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy - wzór276KBdocPobierzdoc
- wzór umowy289KBdocPobierzdoc
- informacja z otwarcia ofert281.6KBpdfPobierzpdf
- wyniki469.82KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.