Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało już zakończone. Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia oraz wyniki zostały opublikowane 21 stycznia 2021 r. Termin składania ofert minął w lipcu 2020 r. Oferta nie może być złożona.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
przetarg nieograniczony na usługę „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów...
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/11 o powierzchni 0,1164 ha
zapytanie ofertowe na dostawę 15 sztuk stoisk – straganów drewnianych
ogłoszenie o zamówieniu
252.9
KB
Pobierz
SIWZ
490
KB
doc
Pobierz
III cz SIWZ OPZ
24.38
KB
docx
Pobierz
umowa wzór cz.1
152
KB
doc
Pobierz
umowa wzór cz.2
102
KB
doc
Pobierz
zał 11 RODO i oświadczenie
51.5
KB
doc
Pobierz
zał 10 wykaz nieruchomości
76
KB
xls
Pobierz
zał 10 wykaz ulic
334
KB
xls
Pobierz
zał 12
13.69
KB
docx
Pobierz
zał nr 8
3.43
MB
Pobierz
zał nr 9
1.06
MB
Pobierz
zmiana_siwz.pdf
261.41
KB
Pobierz
zmiana_ogloszenia_.pdf
141.11
KB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
171.97
KB
Pobierz
wyniki
144.81
KB
Pobierz
ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
183.46
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
07 lipca 2020 15:24
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
687
21 stycznia 2021 13:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_udzielenie_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 stycznia 2021 13:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 lipca 2020 13:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
10 lipca 2020 13:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_ogloszenia_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 lipca 2020 13:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 lipca 2020 08:32
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_9.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 lipca 2020 08:32
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_8.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_siwz_nr_12_protokol_kontoli_segregacji_odpadow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_10___wykaz_uliclubomierz_miasto.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_10___wykaz_nieruchomosci.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_klauzula_rodo_plus_oswiadczenie.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_2_wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_1_wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [iii_cz_siwz_opz.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_bip.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2020 15:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów
Zbiórka i wywóz odpadów komunalnych z terenu gminy.
Dokumenty (16)
- ogłoszenie o zamówieniu252.9KBpdfPobierzpdf
- SIWZ490KBdocPobierzdoc
- III cz SIWZ OPZ24.38KBdocxPobierzdocx
- umowa wzór cz.1152KBdocPobierzdoc
- umowa wzór cz.2102KBdocPobierzdoc
- zał 11 RODO i oświadczenie51.5KBdocPobierzdoc
- zał 10 wykaz nieruchomości76KBxlsPobierzxls
- zał 10 wykaz ulic334KBxlsPobierzxls
- zał 1213.69KBdocxPobierzdocx
- zał nr 83.43MBpdfPobierzpdf
- zał nr 91.06MBpdfPobierzpdf
- zmiana_siwz.pdf261.41KBpdfPobierzpdf
- zmiana_ogloszenia_.pdf141.11KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert171.97KBpdfPobierzpdf
- wyniki144.81KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o udzieleniu zamówienia183.46KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.