Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
To ogłoszenie dotyczy sprzedaży (przetargu na sprzedaż), a nie zamówienia publicznego na usługi. Przedmiotem jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego dwóch niezabudowanych działek w Lubomierzu. Jako wykonawca nie możesz złożyć oferty w tym postępowaniu, ponieważ nie jest to przetarg na roboty, dostawy czy usługi.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa...
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/12 o powierzchni 0,1062 ha
przetarg nieograniczony na usługę „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 31.12.2020r.”
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/11 o powierzchni 0,1164 ha
1.64
MB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
03 lipca 2020 12:20
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Aneta Korol
Ilość wyświetleń:
612
03 lipca 2020 12:23
(
Aneta Korol
) - Dodanie załącznika [1811.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 lipca 2020 12:20
(
Aneta Korol
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego dwóch działek w Lubomierzu (działki 18/11 i 18/12).
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.