Dostawa 15 laptopów dla Gminy i Miasta Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę 15 komputerów przenośnych (laptopów). Wymagany system Windows 10 Pro. Termin składania ofert: 17.06.2020 r. godz. 12:00. Postępowanie zakończone, wyniki opublikowane.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na dostawę 15 sztuk nowych komputerów przenośnych typu laptop...
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej o numerze geodezyjnym 62 o powierzchni 0,5545 ha położonej w Lubomierzu
Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony w przedmiocie sprzedaży nieruchomości niezabudowanej w obrębie działki nr 35
UWAGA ZMIANA TERMINU
Zamawiający przesunął termin składania ofert do dnia 17.06.2020r. godz. 12.00
W związku z rozbieżnościami dotyczącymi systemu opracyjnego jaki ma być zainstalowany w komputerach przenośnych Zamawiający ostatecznie potwierdza, ze wymaga systemu Windows 10 Pro.
zapytanie_ofertowe_zdalna_szkola_+.pdf
1.23
MB
Pobierz
wzór oferty
104.5
KB
doc
Pobierz
wzór umowy
128
KB
doc
Pobierz
zał nr 2 specyfikacja
62.5
KB
doc
Pobierz
odpowiedzi na pytania 1
641.79
KB
Pobierz
odpowiedzi_na_pytania_090620.pdf
375.4
KB
Pobierz
odpowiedzi na pytania 10.06.20
238.16
KB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
146.47
KB
Pobierz
wyniki
327.43
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
05 czerwca 2020 10:15
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
879
17 lipca 2020 12:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 czerwca 2020 11:51
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 czerwca 2020 11:04
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
15 czerwca 2020 11:00
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
15 czerwca 2020 10:59
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 czerwca 2020 13:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_3.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2020 12:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_090620.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 czerwca 2020 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_080620.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 czerwca 2020 10:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_specyfikacja.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 czerwca 2020 10:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wzor_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 czerwca 2020 10:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [oferta_+.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 czerwca 2020 10:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_zdalna_szkola_+.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 czerwca 2020 10:21
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 czerwca 2020 10:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa 15 sztuk nowych komputerów przenośnych typu laptop
Dostawa 15 laptopów z zainstalowanym systemem Windows 10 Pro.
Dokumenty (9)
- zapytanie_ofertowe_zdalna_szkola_+.pdf1.23MBpdfPobierzpdf
- wzór oferty104.5KBdocPobierzdoc
- wzór umowy128KBdocPobierzdoc
- zał nr 2 specyfikacja62.5KBdocPobierzdoc
- odpowiedzi na pytania 1641.79KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi_na_pytania_090620.pdf375.4KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi na pytania 10.06.20238.16KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert146.47KBpdfPobierzpdf
- wyniki327.43KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.