Wzór umowy - Wyposażenie pracowni szkolnych w Gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, Pławna (szkoły na terenie Gminy Lubomierz)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument to wzór umowy, a nie ogłoszenie o zamówieniu. Brak danych kluczowych: terminu składania ofert, wartości szacunkowej, szczegółowego opisu towarów (CPV), wymogów kwalifikacyjnych oraz wadium. Przedmiot dotyczy dostawy pomocy dydaktycznych w ramach projektu RPO WD. Zamawiający: Gmina Lubomierz.
Kluczowe wymagania
- Dostawa własnym kosztem i ryzykiem
- Montaż i rozmieszczenie asortymentu
- Gwarancja i naprawa wadliwego sprzętu
- Dokumentacja techniczna i gwarancyjna w j. polskim
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Przetarg nieograniczony na dostawę Wyposażenie pracowni szkolnych w pomoce dydaktyczne...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka 18/11 o powierzchni 0,1164 ha
Sprostowanie oczywistej omyłki pisarskiej w ogłoszeniach o pierwszych przetargach ustnych nieograniczonych w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanych
Uwaga: Zamawiający zmienił termin składania ofert na dzień 20.05.2020r. godz. 12.00
siwz
721.32
KB
Pobierz
załaczniki do SIWZ
197.5
KB
doc
Pobierz
ogłoszenie o zamóiweniu
262.06
KB
Pobierz
wzór umowy
63.62
KB
docx
Pobierz
Zał 6A
213.78
KB
xlsx
Pobierz
Zał 6B
215.7
KB
xlsx
Pobierz
Zał 6C
205.99
KB
xlsx
Pobierz
Zał 6D
207.57
KB
xlsx
Pobierz
Zał 6E
205.41
KB
xlsx
Pobierz
zmina SIWZ
215.65
KB
Pobierz
zał. 6 B poprawiony
214.85
KB
xlsx
Pobierz
odpowiedzi na pytania 1
378.2
KB
Pobierz
odpowiedzi na pytania 2
267.49
KB
Pobierz
zmina ogłoszenia - zmina terminu składania ofert
119.3
KB
Pobierz
2 zmina SIWZ - wydłużenie terminu składania ofert
266.09
KB
Pobierz
odpowiedzi na pytania 3
281.32
KB
Pobierz
odpowiedzi 4
373.79
KB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
389.03
KB
Pobierz
wyniki
1.53
MB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
05 maja 2020 12:56
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
1328
19 czerwca 2020 08:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 maja 2020 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 maja 2020 15:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_4.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
14 maja 2020 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_3.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 maja 2020 15:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [2_zmina_siwz__zmina_terminu_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 maja 2020 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 maja 2020 14:10
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmina_ogloszenia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 maja 2020 13:59
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 maja 2020 13:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 maja 2020 11:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [6_b_poprawiony___czesc_ii.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 maja 2020 11:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:21
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [6_e_materialy_dydaktyczne_szkoly_podstawowe__czesc_v.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:21
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [6_d_materialy_dydaktyczne_szkoly_podstawowe__czesc_iv.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:20
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [6_c_materialy_dydaktyczne_szkoly_podstawowe__czesc_iii.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:18
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [6_b_materialy_dydaktyczne_szkoly_podstawowe__czesc_ii.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:17
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [6_a_materialy_dydaktyczne_szkoly_podstawowe__czesc_i.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:17
(
Magda Szymanowska
) - Usunięcie załącznika [6_a_materialy_dydaktyczne_szkoly_podstawowe__czesc_i.xlsx] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:14
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [6_a_materialy_dydaktyczne_szkoly_podstawowe__czesc_i.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:14
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [umowa_wzor__z_formularzami.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:13
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:13
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_siwz__bip.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 13:12
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [siwz__bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 12:56
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 maja 2020 12:56
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Część 1 - Wyposażenie pracowni szkolnych (projekt Lepszy start)
Dostawa pomocy dydaktycznych do szkół podstawowych w Gminie Lubomierz w ramach projektu RPO WD.
Dokumenty (19)
- siwz721.32KBpdfPobierzpdf
- załaczniki do SIWZ197.5KBdocPobierzdoc
- ogłoszenie o zamóiweniu262.06KBpdfPobierzpdf
- wzór umowy63.62KBdocxPobierzdocx
- Zał 6A213.78KBxlsxPobierzxlsx
- Zał 6B215.7KBxlsxPobierzxlsx
- Zał 6C205.99KBxlsxPobierzxlsx
- Zał 6D207.57KBxlsxPobierzxlsx
- Zał 6E205.41KBxlsxPobierzxlsx
- zmina SIWZ215.65KBpdfPobierzpdf
- zał. 6 B poprawiony214.85KBxlsxPobierzxlsx
- odpowiedzi na pytania 1378.2KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi na pytania 2267.49KBpdfPobierzpdf
- zmina ogłoszenia - zmina terminu składania ofert119.3KBpdfPobierzpdf
- 2 zmina SIWZ - wydłużenie terminu składania ofert266.09KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi na pytania 3281.32KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi 4373.79KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert389.03KBpdfPobierzpdf
- wyniki1.53MBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.