Drukowanie i dostawa materiałów informacyjnych
Zamawiający: zamowienia-men (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie numer postępowania (BDG-WZP.261.4.2026.WJ), typ (krajowe) i tryb (podstawowy). Brak załączników (SWZ, OPZ, ogłoszenia) uniemożliwia określenie przedmiotu zamówienia, wartości, terminów i wymagań. Nie można ocenić szans na złożenie oferty.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: BDG-WZP.261.4.2026.WJ
Numer postępowania BDG-WZP.261.4.2026.WJ
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (11)
- Dane kontaktowe
- SWZ BDG-WZP.261.4.2026.WJ.pdfpdf
- Załącznik nr 1a do SWZ – PPU część I.pdfpdf
- Załącznik nr 1b do SWZ – PPU część II.pdfpdf
- Załącznik nr 1c do SWZ – PPU część III.pdfpdf
- Załącznik nr 1d do SWZ – PPU część IV.pdfpdf
- Załącznik nr 2 i 3 do SWZ - wersja edytowalna.docxdocx
- odpowiedzi na pytania z dn. 10-12.06.2026, zmiana terminu.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- odpowiedzi na pytania z dnia 12,16.06.2026.pdfpdf
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.