ZZ-2380-62/26 Dostawy sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania dla KWP w Szczecinie, CBŚP oraz CBZC sukcesywnie udzielane w ramach DSZ
Zamawiający: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W SZCZECINIE, Szczecin
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dostarczono wyłącznie załącznik nr 3 (oświadczenie dot. wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 i ustawy antyukraińskiej). Brak treści SWZ, OPZ lub ogłoszenia, co uniemożliwia określenie przedmiotu, wartości, terminów i wymagań. Sygnatura: ZZ-2380-62/26.
Kluczowe wymagania
- Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 (sankcje Rosja)
- Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych o przedmiocie zamówienia
Nie określono przedmiotu zamówienia.
Dokumenty (13)
- inf. o stosowaniu DSZ.pdfpdf
- zał. nr 1 wniosek o dopuszczenie do DSZ.pdfpdf
- zał. nr 1 wniosek o dopuszczenie do DSZ.rtfrtf
- zał. nr 2 JEDZ.docdoc
- zał. nr 2 JEDZ.pdfpdf
- zał. nr 3 oświadczenie dot. podstaw wykluczenia wykonawcy.docxdocx
- zał. nr 3 oświadczenie dot. podstaw wykluczenia wykonawcy.pdfpdf
- ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dn. 12.05.2026 r. dotyczy ustanowienia DSZ.pdfpdf
- zestawienie wniosków z dn. 16.06.2026 r. informacja na platformę zakupową.pdfpdf
- zmiana z dnia 14.05.2026 r. w zakresie załącznika nr 1.pdfpdf
- zał. nr 1 wniosek o dopuszczenie do DSZ po modyfikacji.pdfpdf
- zał. nr 1 wniosek o dopuszczenie do DSZ po modyfikacji.rtfrtf
- odp. z dn. 26.05.2026 r. na pytanie z dn. 20.05.2026 r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.