Budowa Komendy Powiatowej PSP w Ostródzie - Etap VI
Zamawiający: KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W OSTRÓDZIE, Ostróda (województwo warmińsko-mazurskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Ostróda
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Duże zamówienie na budowę Komendy PSP w Ostródzie (Etap VI). Szacowana wartość netto ponad 10 mln zł. Termin składania ofert: 01.06.2026. Brak szczegółów technicznych w dostarczonym tekście (załączniki puste). Konieczne jest pobranie SWZ z linku e-zamowienia.
Treść ogłoszenia
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie
Co robimy
Zamówienia publiczne
Budowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z siedzibą Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Ostródzie- Etap VI
Powrót
Budowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z siedzibą Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Ostródzie- Etap VI
Status zamówienia:
Aktualne
Numer zamówienia:
PT.2370.2.2026.1
Data rozpoczęcia:
01.06.2026
Wartość szacunkowa zamówienia:
netto: 10 064 896,75 zł; brutto: 12379823 zł
Jednostka publikująca:
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie
Rodzaj ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamówieniu
Tryb zamówienia:
Tryb podstawowy
Opis zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
11.06.2026 10:14 Damian Górski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
kpt. Karol Fafiński
Pokaż historię zmian
Tytuł
Wersja
Dane zmiany / publikacji
Budowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z siedzibą Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Ostródzie- Etap VI
1.0
11.06.2026 10:14 Damian Górski
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z
Redakcją BIP
{"register":{"columns":[]}}
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa Komendy Powiatowej PSP z siedzibą JR-G w Ostródzie - Etap VI
Budowa obiektu Komendy Powiatowej PSP w Ostródzie, etap VI.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.