Utrzymanie czystości pomieszczeń Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach
Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach, Gliwice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gliwice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi sprzątania pomieszczeń OPS w Gliwicach. Wartość szacunkowa: 170 000 - 216 000 zł. Termin składania ofert: 25.06.2026, godz. 9:00. Tryb podstawowy. Brak załączników SWZ w dostarczonym tekście, szczegóły techniczne i wymagania nieznane.
Treść ogłoszenia
2026 - (2) Utrzymanie czystości pomieszczeń Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach | Adres strony prowadzonego postępowania: [link dostępny w aplikacji] | Termin składania ofert: 25-06-2026 o godzinie 9:00 | 2026 - (2) Utrzymanie czystości pomieszczeń Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach Podstawowe informacje o zamówieniu: Nazwa zamówienia 2026 - (2) Utrzymanie czystości pomieszczeń Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach Adres strony prowadzonego postępowania [link dostępny w aplikacji] Termin składania ofert 25-06-2026 o godzinie 9:00 Rodzaj zamówienia usługa Tryb postępowania tryb podstawowy- wariant I (bez negocjacji) Wartość szacunkowa powyżej 170 000 zł do 216 000€ Zamawiający informuje, że od dnia 1 stycznia 2023 r. - w związku z zakończeniem funkcjonowania Platformy miniPortal - postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w których Zamawiający ma obowiązek stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych, są prowadzone za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia. Wszelkie dokumenty zamówienia, modyfikacje, odpowiedzi na pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia/Opisu Potrzeb i Wymagań oraz zawiadomienia udostępnione są na stronie prowadzonego postępowania. Zamawiający - w trakcie prowadzonych postępowań - zgodnie z treścią art. 88 ust. 2 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza progi unijne) oraz art. 270 ust. 1 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza kwotę 170 000 złotych) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, udostępnia w Biuletynie Informacji Publicznej wyłącznie ogłoszenie o zamówieniu oraz ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (jeżeli dotyczy). Ogłoszenia Nazwa pliku Data publikacji Osoba publikująca Ogloszenie_o_zamowieniu-[11062026_103733] 11-06-2026 EWA KACZYŃSKA SWZ, załączniki Nazwa pliku Data publikacji Osoba publikująca brak załączników Zmiany ogłoszenia Nazwa pliku
Części zamówienia (1)
Część 0: Utrzymanie czystości pomieszczeń Ośrodka Pomocy Społecznej
Usługa sprzątania pomieszczeń OPS w Gliwicach.
Dokumenty (2)
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[11062026_103733]pdf
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[11062026_103733]html
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.